• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr sorunu

çetin80

Özel Üye
Enst.
Korg Pa 4X
ritim edidliyordum birden onume kutu kutu yazılar çıktı yukarı koşede OK ve X (çıkış) vardı çıkışa basacaktım bastım ork um dondu hiçbir tuşu çalışmadı fişi çektim yeniden açtım geri eski haline geldi. acaba neden olabilir???

Cevap: dante tr sorunu

Hangi Ritmi editliyordunuz?

yaptığınız işlemleri adım adım tarif ederseniz, cihazda mı yoksa işlemde mi bir hata olduğunu daha rahat anlayabiliriz.

yk halay remix ile yk halay 2014 u karıştırıyordum yk halay remix ten intro 1 i kopyalıyordum
yk halay 2014 e edid dedim copy from dedim 09 perc i sectim oldu 10 durum da oldu 11 bass a gelince ekranda bir metni harfsiz küçük kareler şeklinde yazmış hiç bi harf yoktu sadece ust sag köşede çıkış ve ok vardı çıkışa bastım org dondu hiçbir tuş çalışmıyodu açma kapama tuşu bile fişi çektim geri taktım org kendine geldi ama böyle bir olay neden oldu anlamadım:confused:

şimdi aynı işlemleri ben de deneyeceğim. Hatayı tekrarlarsa gereken yapılacaktır.