• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr tavsiye edilmiyor....

Cevap: Dante tr tavsiye edilmiyor....

mrb güzel kardeşim bende roland bk5, korg pa600, ve dante tr arasında kalmıştım hatta korg pa600 için telefonda pazarlık ettim trabzonda dükkana gittim dükkanda pazarlık bozuldu. daha sonra internetten dante tr sipariş verdim gayet memnunum alet çok zevkli bir alet tavsiye ederim ve yaklaşık 1600 lira da kardayım.

tşk deliveli kardeşim söyledikleri severek dikkatre alcam ;)

Dante tr yi gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin kardeşim. Bu piyasada çoğu klavyeci belli 1-2 marka ve model dışındakileri tavsiye etmez. Sorsan 1 kere bile denememiş, 1 kere bile kullanmamıştır, ama çamur atar, ...ok atar. Bir Türk klavyecisinin sahip olmak istediğin her sample enstrümanı, her sesi ve her ritimi fazlasıyla bulacaksın bu alette...

selamın aleyküm hayırlı akşamlar ,öncelikle ben piyanist değilim (orgu sadece ritimlerini kullanıyorum) ,yıllarca değişik markalarda org kullandım , orgu hiç anlatmama gerek yok (canlı dinleyen bu fiyata hiç kaçırmaz alır) , cihazın arkasındaki isimlerden parayla usb almıyorsunuz , her ay bedava güncelleme :) birde size bedava balık vermiyorlar , balık tutmasını da öğretiyorlar sağolsunlar.

or 700 ün ilk halini ve V2 plus karşılaştırın o cihazı nerden nereye geldi , dante nin geleceği açık inşallah bi kaç yıl sonrasını düşünemiyorum :)

ilk olarak konu yanlış açılmış danteTr tavsiye edilmiyor yerine dantetr almak istiyorum görüşleriniz diye açılsa daha doğru olurdu . giresunda bu orgun beğenilmemese şaşarım çünkü gerekli olan karşılama 7 ~ 8 horon karadeniz tekno 2~4 dugun ve şebinkarahisar alucra çamoluk ilçelerinde oynanan 5~16 horon we mesudiye dik halay gibi ritimler çeşit çeşit mevcut we soundları cok guzel...herşey daha iyi olacak aletin önü çok açık bunu zaten göreceğiz..... zaman herşeyi gösterecek...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba müzisyen arkadaşlarım dante tr konusunda diyeceğim aleti canlı olarak dinledim ve kullandım gayet güzel kolay bir cihaz sesler ve ritimler çok canlı, temiz sample konusunda sıkıntı yapmaya gerek yok çünkü cihazda bütün enstürümanların sesi var üzerinde oynamalarla dahada güzel sesler elde edilebilir. Ritim konusunda da her türlü ritim cihazın içinde var hemde sürekli yeni ritimler çıkıyor ücretsiz olarak. Önü açık bi alet sağlıcakla kalın.

Arkadaşlar bu dante tr yi tavsiye etmeyen ve kiminde 3x kiminde pa900 kiminde tyros olan arkadaşlar acaba org çalmasını akorun ne olduğunu yada misket çalmasını biliyorlarmı acaba?Alet daha yeni cıkmasına ramen satış rekorları kırıyor ve bu saydıklarım daha düne kadar orgun o sunu bilmeyen kişiler şimdi alet beyenmiyorlar.Sadece bu saydıklarım kişiler üzerine alınsın işi bilene boynum kıldan ince.Kimisi pitchbend kimisi kasası kimisi efekleri kimisi fiyatından yakınıyor.Biz eskiyiz arkadaşlar bu saydıklarımın reverbi bile yoktu bizin zamanımızda.Orgu efekler deyil siz çalıcaksınız.2 ay önce 900 aldım ama almasaydım bu aletten şaşmazdım çünkü arkası bomba gibi destekleniyor.can by ramazan by salım by şirket sahib TUNCAY by sağ olsunlar.Acemilere laf söylemiyorum sadece ben müzisyenim diyip ortada dolaşan lara lafım.Daha aletin ne olduğunu bilmiyorsunuz bide yorum yazıyorsunuz,O kişilere soruyorum aleti canlı dinledinizmi?