• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr yeni elektro demolar

Cevap: Dante tr yeni elektro demolar

elinize sağlık....maşaallah...karşılama ordu karşılaması gibi yavaş dan

cihaz ritim olarak çok güzelde seslerini bir türlü sevemedim bi canlı dinleme imkanım olsaydı bende heveslendim almaya. elektrobağlama sesi lesli efektide olmasa hiç elektrobağlamaya benzemiyor bide tuşa basılı tutunca sesi uzatmıyor galiba . ama tabi fiyatına göre güzel alet. bu fiyata ancak böyle olur

Slm.( Müzik38 nick li kardeşim, )Dante tr yi canlı dinlemek isterseniz hangi il'de ikamet ettiğinizi bildirin,Sizi en yakın bayimize yönlendirelim ve canlı olarak aleti yakından inceleyin.Dante tr nin sesleri ise çok kaliteli olup wave olarak rom a yüklenmiştir.Sadece seslerle oynayıp 3 sesi aynı anda birleştirip güzel bir ses elde edebiliyorsunuz.Her aletin yeni çıkıp seslerle oynandığı gibi dante tr de yeni olup sadece işlenmesi gerekmektedir.Biz MEDELİ DANTE Olarak her ay sizlere ücretsiz ritim ve oynanmış performance sesler hediye etmekteyiz.Sormak istediğiniz bir şey varsa hemen yanıtlayalım.İyi günler.DANTE TR TEKNİK DANIŞMAN RAMAZAN KAYNAK.TEL:0530 3409931.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tebrikler Ramazan Bey yine çok başarılı demolar.

Herkese selam ve hayirli bayramlar ben bu cihazi bi arkadastan ismini duydum ve magazlar da baska cihaz araken gordum dinleme ve incele sansim oldu ve aldim bence ezberbozan bi cihaz ...cokta guzel is cikirayor. Emegi gecen herkese tesekkurler.

Herkese selam ve hayirli bayramlar ben bu cihazi bi arkadastan ismini duydum ve magazlar da baska cihaz araken gordum dinleme ve incele sansim oldu ve aldim bence ezberbozan bi cihaz ...cokta guzel is cikirayor. Emegi gecen herkese tesekkurler.

Slm öncelikle hayırlı olsun,Dante tr yi seçtiğiniz için teşekkür eder,Dante tr de herhangibi bir sorunuz bilmediğiniz bir şey olursa,Her konuda size yardımcı olmaya hazırız.İyi günler.MEDELİ DANTE TR TEKNİK DANIŞMANI RAMAZAN KAYNAK:0530 340 9931.

besbu hocamdan satın aldım dün cihazı inş bugün yarın elimde olucak