• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr yeni hali süper olmuş

Cevap: Dante tr yeni hali süper olmuş

yeni güncelemelerle ilgili demo veya video varmı

Bakalım BK5 Gibi Destek Alırsa 2. Cihaz Olarak Düşünebilirim. Pitch Bender Karmaşası Bir Netlik Kazanmadı Çok Uyduruk Duruyor. Çok Kaba Bir Cihaz Destek Ne Kadar Alıcak Ne Edicek Görecez.

Evet göreceğiz .

bender olayı netlik bence kesinlikle kazanacak... ayrıca destek te devam edecek. yanlız şunu söyleyeyim ben or700 bk5 ve şu anda dante kullanıyorum.. birincisi şunu aslında pek kabul etmek istemiyorum. ''dante yeni cihaz'' evet daha yeni ama ritim olarak zaten or700 cihazın içinde diyebilirim. eger farklı bir kac ölcüde ritimler haricinde sen sivası seyret yada 3-2-3 vuruşlu 8lik türkü ritmi mesela örnegi Ah şu eller gurbet eller vs. ritimler yok ama hiç düşünmeyecegin kadar 2-4 9-8 4-4 ciftetelli var.. Ritim olarak sound olarak bence cok kaliteli. Eksilerine gelince. Kayıt yaparken sanki birşeyleri eksik kaydediyor. bu yüzden danteyi alacaksanız gidin canlı dinleyin çünkü kayıtlar sizi yanıltır. yani kayıtlardan daha kalitelidir.. bir de seslere verilecek efect çeşidi daha bol olmasını dilerdim. Bender e gelince bu org fabrikasyon olarak böyle cıkıyor. Tıpkı tyrosun cıktıgı gibi ama calışmalar var ve yapılacagı söyleniyor. hatta tanıtım vdeolarına bakarsanız bazı demolarda değişmiş bir pichbender ile çalınmış ki bana göre hiçte kaba degil gayet şık. Ha birde aklıma gelmişken söyleyeyim slip butonu ana ekrandan çekilirse daha iyi olur çalarken bazen elim degiyor sonrası malum :). Emegi gecen herkese teşekkürler.

bender olayı netlik bence kesinlikle kazanacak... ayrıca destek te devam edecek. yanlız şunu söyleyeyim ben or700 bk5 ve şu anda dante kullanıyorum.. birincisi şunu aslında pek kabul etmek istemiyorum. ''dante yeni cihaz'' evet daha yeni ama ritim olarak zaten or700 cihazın içinde diyebilirim. eger farklı bir kac ölcüde ritimler haricinde sen sivası seyret yada 3-2-3 vuruşlu 8lik türkü ritmi mesela örnegi Ah şu eller gurbet eller vs. ritimler yok ama hiç düşünmeyecegin kadar 2-4 9-8 4-4 ciftetelli var.. Ritim olarak sound olarak bence cok kaliteli. Eksilerine gelince. Kayıt yaparken sanki birşeyleri eksik kaydediyor. bu yüzden danteyi alacaksanız gidin canlı dinleyin çünkü kayıtlar sizi yanıltır. yani kayıtlardan daha kalitelidir.. bir de seslere verilecek efect çeşidi daha bol olmasını dilerdim. Bender e gelince bu org fabrikasyon olarak böyle cıkıyor. Tıpkı tyrosun cıktıgı gibi ama calışmalar var ve yapılacagı söyleniyor. hatta tanıtım vdeolarına bakarsanız bazı demolarda değişmiş bir pichbender ile çalınmış ki bana göre hiçte kaba degil gayet şık. Ha birde aklıma gelmişken söyleyeyim slip butonu ana ekrandan çekilirse daha iyi olur çalarken bazen elim degiyor sonrası malum :). Emegi gecen herkese teşekkürler.

Slm.Görüşlerini bizimle paylaştığınız teşekkür ediyorum.Yanlız mazur görün ( slip ) yazmışsınız onu anlayamadım.

Bakalım BK5 Gibi Destek Alırsa 2. Cihaz Olarak Düşünebilirim. Pitch Bender Karmaşası Bir Netlik Kazanmadı Çok Uyduruk Duruyor. Çok Kaba Bir Cihaz Destek Ne Kadar Alıcak Ne Edicek Görecez.

Sevgili kardeşim;

Aletin şu an ki hali bile, hiç destek almadan, yıllarca kullanmamıza yeterde artar bile. Birde alet; OR700 V2 plus gibi bir klavyeden büyük bir hazineyi devraldı, şimdi üstüne yapılanlar her ay kat kat artıyor. Her ay düzenli ritim yazılıyor ve bu devam edecek. Hiç beklenmiyorken, alete 2 kata yakın sample ses güncellemesi geldi. Aletin arkasında Can Başar gibi biri duruyor, bu bile başlı başına en büyük destektir. Resmi olarak Dante' ye ritim yazanlar haricinde, paylaşımlar da başladı ve devam edecek. Alete ritim yazan arkadaşların hepsi alanında başarılarını kanıtlamış arkadaşlardır. Bende nacizane onlardan ayrı olarak çalışmalarımı paylaşamaya başlayacağım. Kullandığım diğer klavyelerin hepsini sattım şu an sadece dante tr ile işlere gidiyorum. Neyimiz var neyimiz yoksa bu alet üstüne dökeceğiz. Daha nasıl bir destek olsun?

Hadi İnşallah Bakalım. İyi Çalışmalar.

arkadaşlar dante tr nin gerçek performansını görmek isteyenler ısparta marsiyas müzige gelebilir.şuan set çalışmaları devam ediyor yakında demoları görebilirsiniz.sadece şunu söyliyeyim şuandaki yazılan ritimleri ton saund olarak 4 le çarpacak durumda inanın pa 600 ve 900 teneke kaldı bu kadar söylüyorum.

Hocam SPLİT yazacaktım.