• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Zen midilerim bozuk çalıyor sebebi nedır.

uydumarket

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Ustadlar Dantezen de or 700 de kullandığım midiler bozuk çalıyor. AllinV3 paketi yükledim ama bazıları biraz düzeldi ama hiç tad vermiyor nedir problem .Nasıl düzelir.
Birde auto akor yapmiyor henüz akorlarda problemim var. Or700 deki gibi auto multifinger akor olsun istiyorum beceremedim.
Yoksa ben or700 mü istiyorum haberim yok 🙂

Selam.. daha yüksek os gelmesi lazım.. yeni alet :) eminim zamanla oturucaktır. saygılar..

En son 1.4.06 gibi birsey yazıyor. Daha yeni yazılım yok sanırım. O da 9 ay öncesine ait galiba. Cevabınız için teşekkür ederim.

or700 yamaha nin üzerinde yazilmis midileri okumaz zaten cünkü or 700 kitler seslerle muhtemel kulanilmistir GM midiler yani general midileri tüm alet okur Gm standart drum kitlerle yazimistir dedigim gibi herhangi bir orgun üzerindeki kitleri sampel sesleri kulanark midileri yazarsaniz baska marka orglarla düzgün bir sekilde sonuc elde edemesiniz orgunuzda bir problem oldugunu ben düsünmüyorum yada diyelim yamahanin türkisch drum kiti nasil düzmüslerse sizde drum i ayni adresslere kitleri düzerseniz basarili bir sonuc elde edebilirsiniz buda cok zahmetli istir

or700 yamaha nin üzerinde yazilmis midileri okumaz zaten cünkü or 700 kitler seslerle muhtemel kulanilmistir GM midiler yani general midileri tüm alet okur Gm standart drum kitlerle yazimistir dedigim gibi herhangi bir orgun üzerindeki kitleri sampel sesleri kulanark midileri yazarsaniz baska marka orglarla düzgün bir sekilde sonuc elde edemesiniz orgunuzda bir problem oldugunu ben düsünmüyorum yada diyelim yamahanin türkisch drum kiti nasil düzmüslerse sizde drum i ayni adresslere kitleri düzerseniz basarili bir sonuc elde edebilirsiniz buda cok zahmetli istir
Kullandığım midiler Gm midiler or700 ,korg sorunsuz hepsinde kullandım hatta dante tr de bile kullandığım midiler. Yani Or700 için yapılmış değiller. Dediğiniz gibi sesler oturmuyor. Hatta bazıları dosya hatası ve boyut hatası veriyor. Bir yerde bir eksiklik var diye düşünüyorum.

Dr.Salim Dr.Salim gelmiyor mu bu konuya el Atsın yani Dante Zen onun himayesinde :) son sistem bir klavye ama midiler nane

Dr.Salim Dr.Salim gelmiyor mu bu konuya el Atsın yani Dante Zen onun himayesinde :) son sistem bir klavye ama midiler nane
Dr.Salim Dr.Salim keyboard tamir işleri var facebook da görüyorum dante zen uğraşıyor.. satışta yapıyor.. kafasını kaşıcak zaman zor buluyor.. inşallah burayada gelir.. saygılar..