• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR ve DanteTRJ için V2 Güncellemesi Çıktı...

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
DanteTR ve Dante TR Junior için V2 güncellemesini cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Versiyon öğrenmek için Global Settings tuşuna basın diyor..Ona göre indirme yapın diyor.Ama Dante Tr Junior da öyle bir Global settings tuşu bulunmuyor.Versiyonu nasıl öğrenicez... Orgu Volkan solumaz dan almıştım geçen hafta. Size yazmamı söyledi. Orgda 500 lü voice larda zurna klarnet bağlama,kanun ve ud gibi tek tuş meyanlar mevcut

Merhaba bunlar mevcutsa aletiniz v2 dir.

Teşekkürler .. O zaman güncellemeye gerek yok

Selamlar arkadaşlar. İkinci el DanteTR aldım. Utility menüsünde sağ altta V1.8.2(B) yazıyor. V2 yüklenmemiş sanırım. adresindede V2 için link çalışmıyor galiba dosya slinmiş. V2 yazılımı konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar arkadaşlar. İkinci el DanteTR aldım. Utility menüsünde sağ altta V1.8.2(B) yazıyor. V2 yüklenmemiş sanırım. adresindede V2 için link çalışmıyor galiba dosya slinmiş. V2 yazılımı konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
1.8.2 son güncel sürümdür.
v2olduğunu Sesler kategorisine girdiğinde örneğin piyano tuşuna bastığında Turkçe Ver2 kategorisni görebilirsin.

1.8.2sürümlü firmwareler V2 sample versiyonludur.

1.8.2 son güncel sürümdür.
v2olduğunu Sesler kategorisine girdiğinde örneğin piyano tuşuna bastığında Turkçe Ver2 kategorisni görebilirsin.

1.8.2sürümlü firmwareler V2 sample versiyonludur.
Foruma yazdıktan hemen sonra Medeli Türkiye distribütörünü aradım Salim beyin telefonunu verdiler sağolsun sorularıma detaylı bir şekilde cevap verdi. Bugüne kadar hicbir cihazdan böyle üst seviye birebir teknik destek almadım desem yeridir.
Salim bey size ve Medeli firmasına teşekkür ediyorum...