• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!! Değerli ketroncular yardım edin bana !!!

• Konbuyu başlatan DEHA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

DEHA

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron SX3000
Değerli müzisyen arkadaşlar bir türlü karar veremedim bir alet alacağım çok pahalı olmayacak çok ucuzda olmayacak daha önce pa 80 ve xd9 kullandım sonra sattım 3 yıl alet almadım şimdi yeni bir alet alacağım ama hangisini alayım bilmiyorum maxsimum 3000 tl verebilirim Korg pa800 düşündüm ama fiyatı çok fazla (çünkü ben ne olursa olsun sıfır alet alırım ikinci el almam) Yamaha or700 düşünüyordum lakin yamaha A2000 çıkınca A2000 ni daha çok sevdim ama aletin hazırlanması zaman alacak bekleyemem o zaman rolanda yöneldim fakat roland hakkında hiç bir bilgim yok en iyisi yine ketrona yöneleyim dedim çünkü xd9'zu sevmiştim aklımdan geçen SX3000 dir sorumda bu yönde olacak sizce sx3000 nasıl ? düğünlerde çalacağım özellikle halay ve zurna önemlidir ritim ve sesleri hakında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim ?

Cevap: !!! Değerli ketroncular yardım edin bana !!!

500 TL daha koyabilsen belki pa800 bulabilirsin.SX3000 senin işini görür.

bence or 700 v2 plus al.Kendim kullandığım için söylemiyorum inan ki ama zurnaları ve doğu halay ritmleri gerçekten çok kuvvetli.A2000 kafanı karıştırmasın adam edilene kadar en az 2 yıl geçer sende adam edilince or 700 ü elinden çıkarır üstüne para ekler a2000 alırsın bugünü yaşa ama yamahayla.. :) Slogan gibi oldu

malzeme ve sound kaliteli sağlam olsun diyorsan sx3000 ni tek geçerim ayrıca sample seslerdeki doğallık ve kalitede çok güzel davullar baslar güçlü olduğu için aynı zamanda düğünde idealdir asma davullar zurnalar zaten muhteşem batı özellikler ise ayrıyeten süper dört dörtlük türk ve batı aletidir ama yinede cANLI ALETLERİ KIYASLAMAK DAHA İYİDİR

piyanist arkadaşıma katılıyorum or 700 al satarken 1000 tl zararın olur yamahaya girme sx 3000 al birdaha değiştirme ketronun yaylıları mükemmel zurna desen bağlamalar hepsi var oyuncak bir klavye veya cd çalar gibi bişey istiyorsan yamaha al ben kullandım 2 sene sx 3000 aldıktan sonra klavye kullandığımı hissettim tercih meselesi karar senin

ileriyi düşünerekten a2000 yada pa800

Değerli müzisyen arkadaşlar bir türlü karar veremedim bir alet alacağım çok pahalı olmayacak çok ucuzda olmayacak daha önce pa 80 ve xd9 kullandım sonra sattım 3 yıl alet almadım şimdi yeni bir alet alacağım ama hangisini alayım bilmiyorum maxsimum 3000 tl verebilirim Korg pa800 düşündüm ama fiyatı çok fazla (çünkü ben ne olursa olsun sıfır alet alırım ikinci el almam) Yamaha or700 düşünüyordum lakin yamaha A2000 çıkınca A2000 ni daha çok sevdim ama aletin hazırlanması zaman alacak bekleyemem o zaman rolanda yöneldim fakat roland hakkında hiç bir bilgim yok en iyisi yine ketrona yöneleyim dedim çünkü xd9'zu sevmiştim aklımdan geçen SX3000 dir sorumda bu yönde olacak sizce sx3000 nasıl ? düğünlerde çalacağım özellikle halay ve zurna önemlidir ritim ve sesleri hakında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim ?

Abi Aldınmı Ketron Sx3000?