• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DEĞERLİ piyanist dostlar korg pa 80

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

kall

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
korg pa 80 yeni aldım ama rtm sıkıntısı çekiyorum kart simge müziğe ait içindeki set te bursalı set buseti nerden bulabilirim kart newname yazıyor disket bursalı set internetten çok rtm indirdim hiçbiri olmuyr ilk defa korg kullanyrm lütfen bana yrdm ediniz syglarımla

Cevap: DEĞERLİ piyanist dostlar korg pa 80

korg pa 80 yeni aldım ama rtm sıkıntısı çekiyorum kart simge müziğe ait içindeki set te bursalı set buseti nerden bulabilirim kart newname yazıyor disket bursalı set internetten çok rtm indirdim hiçbiri olmuyr ilk defa korg kullanyrm lütfen bana yrdm ediniz syglarımla

kardes slmlar..Orgun icinden ´DISK tusuna bas sol üstten ve Load bölümüne gir orda f1 in üstünde ekranda HD yaziyodur, o yazi CRD olana kadar degistir...Yani 2 kere basman lazim f1 e,,unutma CRD yazicakk,,,,,LOAD ekraninda AUTOLOAD.Set cikar karsina onu yükle LOAD VE ENTER tusuna basarak..biraz bekledikten sonra kartindaki set yüklenmis olur...

onun disinda baska Backuplar yükleyebilirisin..sitede,internette bi cok bilgi var..Kisacasi kartinin kilidi aciksa internetten yükledigin backuplari( mesela emo 16mb.crd (10-11 parcadir ve bunun gibi bilgisayarina yükledigin tüm backuplari) hard diskine 2,5´´USB KONVERTER kablo ile atarsin..tabi bunun icin orgun icini acman lazim hard diskine konverter kablosunu takican ve diger ucu USB bilgisayara takili olacak...FLASH BELLEK GIBI HARD DISKINE YÜkleyecen ne kadar backup varsa...AMA CRD OLmasi lazim unutma..

sayet olurda bunlari yapabilirsen ve dedigim gibi kart kilidi aciksa,YINE DISK E BASIYORUZ ,ve ordan 11inci sayafadaki card restore bölümüne gelip HAngi BACKUP´u istiyosak onun üzerinde f2 yapip enter dedikten sonra yüklüyoruz...ve ardindan yine LOAD BÖLÜMÜNE GItmemizlazim kartin setini yüklemek icin...ILK YAZDIGIM ISLEMI TEKRAR UYGULA...

OLur ya KART kilitli ise,kartin kilidini kirmak icin 2.ci bi kilidi acik kart lazim..bi arkadasinda varsa temin edebilirsin ..
yapilmasi gereken islem cok basit..
1-kilidi acik karti orga tak Yine DISK ´ten FORMAT bölümüne giriyoruz ve card formati seciyoruz..karsimiza eminmiisniz diye sordugunda kilitli karti takiyoruz..ve enter e basiyoruz...kart kilidi acildi...sonra CARD PROTECT YAzan yeri off yaptiktan sonra kartini kilitsiz bi halde kullanabilirisn...bi kac kez dene cok basit oldugunu anlayacaksin ;) ;) ;) bol sanslar...

SET icin MAVILIM.set I tavsiye eder ve üstüne set tanimam...benim elimde yok olan arkadaslardan yardim istedim ama bakalim...
ERol.set te güzel onuda denemeni tavsiye ederim ...

heee olaki yeni kart almak istersen 32 veya 64 mb lik kart almani tavsiye ederim ..gidip sakin 16 mb lik sifir kart alma...
64 lükleride 4x16 olarak kulllanbiliyosun...saygilar arkadasim umarim yardimci olabilmisimdir...basa:):):)rilar..

Simge müziğe hangi kart olduğunu sormadınmı? Ya oraya sorman gerek yada bildiğin bir kart bekaplarını yüklemen ve bildiğin bu yeni karta ait olan seti de yükleyip kullanman gerek. Kolay gelsin Hayırlı ve uğurlu olsun. Saygılarımla,

Sayın üstatlar verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşkkür edrim sağolun varolun şunu merak ediyorum başka birkartı benm orga takıp kopyalaya bilirmiyim ... Ve nasıl son ra benim kartıma tekrar o kartın setni rtmlerini kopyalsam ve arkadaşım kartının aynısı olrmu acaba arkadaşım da bende aynı seti kullana bilirmiyim onun ki ilko set saygılarımla

Orgunda harddis varsa başka kartı takıp harddiske atarsın harddisk ten de kendi kartına atarsın sen önce ne yapmak istediğine karar ver gerisi kolay. Orgunda harddis yok ise benim satış ilanım var ister getir orgu takalım hiç bir şey kullanmadan harddisk te olan yaklaşım 150 karttan dilediğini 20 dakikada kartına yüklersin Her karta ait sayısız set var onları da disket falan kullanmadan direk orguna yüklersin işte satış linkim,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri