• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DeĞERLİ ÜSTADLARIM, DÜĞÜN BAŞI NE KADAR ALIYORSUNUZ VE ORTA PARASI NE KADAR OLUYOR ?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Değerli üstadlarım , Seyyar olarak çalışan üstadlara bu sorum, Düğüne ne kadar ücretle çıkıyorlar ve orta parası ortalama olarak bi düğünde ne kadar geliyor?

siz şimdi diyeceksiniz'ki düğünden düğüne değişir.. O zaman şimdiye kadar en iyi orta parası topladığınız ve en kötü orta parası çıkan düğününüzde ne kadar para topladınız?

Paragöz bi insan değilim, :D sadece merakımdan dolayı soruyorum değerli üstadlar...
50 adet sahte 1 dolar verip 50 tl para alan bi tanıdığım pianist vardı..Hem ortaya sahte dolar atılıyor gerçek paranın kaybolma ihtimali düşüyor.. bunun gibi :)

Sizler neler yapıyorsunuz ?

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: DeĞERLİ ÜSTADLARIM, DÜĞÜN BAŞI NE KADAR ALIYORSUNUZ VE ORTA PARASI NE KADAR OL

Yani Ben Gercek parayi muzisyene veriyorum karsiliginda 50 tane evde basilmis $1 aliyorum Acaip ilginc AMA aslinda cokta mantiksiz olmayan bir fikir burda madur olan cocuklar tabi :)

Cevap: DeĞERLİ ÜSTADLARIM, DÜĞÜN BAŞI NE KADAR ALIYORSUNUZ VE ORTA PARASI NE KADAR OL

hocam kimse gerçekten aldığı fiyatı sölemez

KADININ YAŞI ERKEKİN MAAŞI SORULMAZMIŞ... :)))

DÜĞÜN SALONLARINDA (iSTANBUL) 100 - 150 TL ARASI DEĞİŞİYOR..
EKSTRALAR DA 250 TL BAŞLIYOR..EN FAZLA 500 TL GİBİ OLUYOR RAKAMLAR...
ORTA PARALARINI BİLMEM..

slm kardeşim 300tl ile 400 tl arasında değişiyor

belkide. istanbuldan sonra en fazla düğün piyasası ve sazgrubuna ait SAKARYA şehrindeyim. bildim bilesi düğün fiyatlarında bi artış olmuyor. 200-250-300 arası sazgrubu fiyatları. dışar düğünleri yani. bizim burda prta diye bişey yok:) direk anlaşılan fiyat düğün bitiminde alınıyor okadar..

grup derken anlamadım bir kaç kişimi bu parayı alıyosunuz

yorumlarınız için tşk :) yokmu daha

piyanist şantör tek düğün yaparsa 150 tl alıo ortalama...300-400 nerde o paralar usta ya.hemen gidelim...

Değerli üstadlarım , Seyyar olarak çalışan üstadlara bu sorum, Düğüne ne kadar ücretle çıkıyorlar ve orta parası ortalama olarak bi düğünde ne kadar geliyor?

siz şimdi diyeceksiniz'ki düğünden düğüne değişir.. O zaman şimdiye kadar en iyi orta parası topladığınız ve en kötü orta parası çıkan düğününüzde ne kadar para topladınız?

Paragöz bi insan değilim, :D sadece merakımdan dolayı soruyorum değerli üstadlar...
50 adet sahte 1 dolar verip 50 tl para alan bi tanıdığım pianist vardı..Hem ortaya sahte dolar atılıyor gerçek paranın kaybolma ihtimali düşüyor.. bunun gibi :)

Sizler neler yapıyorsunuz ?

Saygılar
atılan para 1 dolarsa toplattırmıyorum birde 5 tl ise en az 10tl 20 tl olacak en fazla alatura çıkan düğünüm 7 yıl önce 8000 bin liraydı en azda 300tl gecelde içkili düğünlerde valiz dolar vur dumana gel imana misali damara akacaksın bol bol karşılıklı çalacan ondan sonra gelen gelir :):D:D:D:D:D:D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri