• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

deneme demo hakkı bulut falcı (BARON_)

Eline sağlık sevgili dostum. Paylaşım için teşekkürler. Ayrıca alt yapıyı sağlayan arkadaşımıza da teşekkürler.

çok sağol abilerin gülü evet erkan kardeşimin paylaştığı bir altyapıya bende nacizane okumaya çalıştım abim sevgi ile kal herdaim abim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
:)sesine yüreğine sağlık dostum...biliyorum sen bu parçayı çok çok daha süper bir şekildede yapardın ama ben olayı bildiğim için zaten konudada yazmışsın yinede güzel olmuş sesine yüreğine sağlık...hakkı bulut parçalarıda sana çok uygun bence ...mesela _kıskanıyorum_ bu parçada sana on numara yakışır dostum ..zaten sen ne söylesen yakışıyorki'':):):)

:)sesine yüreğine sağlık dostum...biliyorum sen bu parçayı çok çok daha süper bir şekildede yapardın ama ben olayı bildiğim için zaten konudada yazmışsın yinede güzel olmuş sesine yüreğine sağlık...hakkı bulut parçalarıda sana çok uygun bence ...mesela _kıskanıyorum_ bu parçada sana on numara yakışır dostum ..zaten sen ne söylesen yakışıyorki'':):):)

sağol güzel abim evet ben bunu deneme aldım sana baktım yoktun birde mesgulde idi msnen halit hocama yolladım oda yükle bu şekil dedi ikinci kayıtı almadım abi sevgi ile kal abim herdaim sağol güzel yorumun için ...

basarilarinin devamini dileriz ustat.tesekkurler.

hocam,çok teşekkürler.yüreğine sağlık.Bir süre olamıyacam demişsin.hayırdır inşallah?

hocam,çok teşekkürler.yüreğine sağlık.Bir süre olamıyacam demişsin.hayırdır inşallah?

çok sağol tarık kardeşim bu eseri öyle bir deneme almıştım olmıycam derken sitedeyim kardeşim demolara ara veriyorum yani burdayım ama bir süre demo yapmıycam o anlamda ara veriyorum dedim kardeşim aksilik çıkmazsa mayıs veya haziran gibi antalyadayım tarık kardeşim senide göremek isterim geldiyimde sevgi ile kal kardeşim herdaim...

çok sağol tarık kardeşim bu eseri öyle bir deneme almıştım olmıycam derken sitedeyim kardeşim demolara ara veriyorum yani burdayım ama bir süre demo yapmıycam o anlamda ara veriyorum dedim kardeşim aksilik çıkmazsa mayıs veya haziran gibi antalyadayım tarık kardeşim senide göremek isterim geldiyimde sevgi ile kal kardeşim herdaim...

tabi hocam.Ben şuan side bölgesindeyim.geldin zaman mutlak görüşelim üstadım.
saygılar,