• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk 5 hangimiz sevmedik-deneme demo-katip20

• Konbuyu başlatan katip20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K
Cevap: Bk 5 hangimiz sevmedik-deneme demo-katip20

Üstad çok harika olmuş elinize sağlık. Ayrıca 3 tane sesi nasıl aynı anda kullanıyorsunuz aydınlatırsanız sevinirim.

elimden geldiğince çalmaya calıştım....

Elinize sağlık çok başarılı olmuş Müslüm Gürses çok sevdiğim bir sanatçıdır mekanı cennet olsun. Hangi ritimi kullandınız acaba?

Benim ne evdeki nede isyerindeki pc telefon hicbiri bu siteyi acmiyor oyüzden bu sitedeki hic bi demoyu dinleyemiyorum.

Benim ne evdeki nede isyerindeki pc telefon hicbiri bu siteyi acmiyor oyüzden bu sitedeki hic bi demoyu dinleyemiyorum.

Hocam adres cubugunda htpp den sonra s var mı yani htpps şeklinde mi

Üstad çok harika olmuş elinize sağlık. Ayrıca 3 tane sesi nasıl aynı anda kullanıyorsunuz aydınlatırsanız sevinirim.

teşekkürler . bk 5 te audio kaydı üst üste yappam özelliği var .ilk kayıtta ritim akorlar ve solo sesle kayıt yaptıktan sonra .yaptığımız kayıtı çalma modunda seçerek audio rec e basıp sonra startla başlattığımızda çalan ilk kayıdımızın üzerine diğer seslerimizi kaydedebiliyoruz ve bunu farklı bir kayıt olarak kaydediyor.

Elinize sağlık çok başarılı olmuş Müslüm Gürses çok sevdiğim bir sanatçıdır mekanı cennet olsun. Hangi ritimi kullandınız acaba?
teşekkürler
ömer narin in şubat ayında paylaşılan vinyl pop ritimini kullandım hocam...

güzel çalışma teşekkürler .

facebook linkini ekledim konuya...