• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Deve yürüyüşü ritmi ve yay dem?

arsenic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros4 + or700 v2
Merhaba arkadaşlar. Keşke yeterince fırsatım olsada ritm yazmayı öğrenip yazsam. Dedikten sonra yapabilecek bir arkadaştan Deve yürüyüşü ritmi ve altta fon olarak da yay dem veya benzeri sesin devam ettiği bir STY (or700 v2 için) lazım. Bu eminim bir çok arkadaşa da lazım olacaktır. Çünkü uzun hava türü veya meyan/taksim çalmak için gerektiğini düşünüyorum. Saygılar

Ekli dosyalar

• demmm.mp3
    393.8 KB · Görülen: 492
Cevap: Deve yürüyüşü ritmi ve yay dem?

Merhaba arkadaşlar. Keşke yeterince fırsatım olsada ritm yazmayı öğrenip yazsam. Dedikten sonra yapabilecek bir arkadaştan Deve yürüyüşü ritmi ve altta fon olarak da yay dem veya benzeri sesin devam ettiği bir STY (or700 v2 için) lazım. Bu eminim bir çok arkadaşa da lazım olacaktır. Çünkü uzun hava türü veya meyan/taksim çalmak için gerektiğini düşünüyorum. Saygılar

Sıfırdan yaptığım bir ritm değil onu belirtmemde fayda var işine yarasa gülü güle kullan

Ekli dosyalar

• WAHDE DY.S948.rar
    9.1 KB · Görülen: 319

Sayın Aytek26 arkadaşım çok teşekkür ederim. Ümidimi kesmiştimki gördenmişsiniz. Denedikten sonra yorum yaparım inşallah. Ama hertürlü halükarda duyarlılığınız için teşekkür ediyorum.

teşekkürler

Ritmi denedim D varyasyondaki tam istediğim gibi. Bu arada kısıtlı vaktim olduğundan her ne kadar ritm yapma konusuna vakit ayırmasam da sesler üzerinde biraz kafa yoruyorum. Eskiden bağlama çalan biri olarak klavyede bağlama ve elektro saz seslerini çokca kullanıyorum. Arkadaşın biri elektro ses konusunda sanırım tatmin değildi. YEri burasımıdır bilemiyorum değilse mod arkadaşlar başka yere de taşıyabilir. Bir elektro saz sesi de ben yapmaya çalıştım. Ağırlıklı orhan gencebay parçaları çaldığım için yaptığım bu ton benim hoşuma gitti. Umarım kullanan arkadaşların da hoşuna gider. V2 deki Elektro1 in daha oturaklı hali olarak düşünüyorum (Tabi göreceli konu)

Ekli dosyayı görüntüle Elektarsenic.S951.rar

Ekli dosyalar

• Elektarsenic.S951.rar
    339 bayt · Görülen: 161

Paylaşım için teşekkürler.

tşkler ellerinize sağlık