• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Deyerli admin ve yönetimdeki arkadaşlara birbak sinlar lütfen

ahmet02

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Deyerli trakyamuzik sitesi yönetim ve adminler resesleniyorum budeyişimden sonra ben cesahmet olarak nikim legiremedim sebeb ne nikim cesahmet şifre istiyo nedenini açiklarmisiniz lütfen bide bugerekmiydi üyelik yinede hayirli olsun

Değerli kardeşim eski niçkler ve üyelikler silinmiştir dolayısıyla her ne niçk seçmek istiyor iseniz o niçkle yeniden üyelik gerçekleştirmelisiniz şimdiki niçkinizi değiştirmek istiyor iseniz tabi ki yapıla bilir ama şimdiki ile devam edeyim der iseniz zaten üyelik gerçekleştirmişsiniz eski üyelikler silinmiştir. Saygılarımla,

teşekkürle rustad bilgi için birde bu linki okuyun

Benim üyelik tarihim halen değişmedi

Sevgili cansinan_24 benim üyelik tarihime bakarsanız seninle aynı olduğunu göreceksiniz önemli olan bence üyelik tarihi değil, daima güzellikler ile anılmak ve tanınmaktır. Sonsuz sevgilerimle,

Sevgili cansinan_24 benim üyelik tarihime bakarsanız seninle aynı olduğunu göreceksiniz önemli olan bence üyelik tarihi değil, daima güzellikler ile anılmak ve tanınmaktır. Sonsuz sevgilerimle,

SAZGRUBU hocam doğru söylüyorsun bakıyorum da sen hariç tüm yetkili arkadaşların üyelik tarihleri değişti yani...saygılarımla...cansinan_24

SAZGRUBU hocam doğru söylüyorsun bakıyorum da sen hariç tüm yetkili arkadaşların üyelik tarihleri değişti yani...saygılarımla...cansinan_24

cansina üyelik tarihini bana yaz,değiştiririm..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri