• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

---DİKKAT-- bunu biliyormusunuz?----

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar internet ortamında yyazılarınıza çok dikkat edin,internet çok iyi bir şeydir çokda kötü şeydir,

sadede gelim hemen,internet ortamında sizi sinir edipte hakarete zorlayıp ve bana hakaret etti diye tazminat davası ile karşı karşıya gelebilirsiniz oyuna gelmeyiniz,

sakın olaki internet ortamında kimseye küfür hakaret etmeyin dava açıldığında kişilik haklarına tecavüzden kişiye hakaretten tazminata mahkum olabilirsiniz,

özellikle bu yoldan para kazanan insanlar var sizi hakarete zorlayıp para koparmaya çalışan insanlar var dikkatli olun,özellikle bu tarz şikayetler artıyor,kendinizi hiçbir şekilde temize çıkaramazsınız,çünkü sizin etmiş olduğunuz küfürler v.s delil olarak kullanılıyo kendinizi hiçbir şekilde haklı gösterme şansınız yok,

araştırmalara göre özellikle birileri bu yolu para kazanmak için kullanıyolar,bunlar sadece kulaktan dolma ve bazı avukat arkadaşlardan anlatımlardır,

avukat bunu diyorsa mutlaka doğrudur ben her zaman işin elmini bilen insana inanırım,

özellikle internetten oynanan sinir oyunlarında sakın olaki sinirlenip kimseye hakaret ve küfür etmeyin kapınıza mahkeme celpi gelirse çok şaşırırsınız,

Cevap: ---DİKKAT-- bunu biliyormusunuz?----

Daha neler nerden bulacaklar beni ben 1aydır 1şahısı bulamıyorum para ödülü bile koydum emniyete savcılığa başvurdum birileri eşimin adına hesap açıp aile resimlerimizi eşimin benim telefonlarımı yayınladı 1ay boyunca hakarete uğradım ne devlet ne mahkemeler ilgilendi bende hergün hakaret ediyorum gelsinler götürsünler beni bu devlete adam gibi işlerini yapsınlar org için ayırdığım 1500tl var ortaya koydum yine bulunamadı

Cevap: ---DİKKAT-- bunu biliyormusunuz?----

Daha neler nerden bulacaklar beni ben 1aydır 1şahısı bulamıyorum para ödülü bile koydum emniyete savcılığa başvurdum birileri eşimin adına hesap açıp aile resimlerimizi eşimin benim telefonlarımı yayınladı 1ay boyunca hakarete uğradım ne devlet ne mahkemeler ilgilendi bende hergün hakaret ediyorum gelsinler götürsünler beni bu devlete adam gibi işlerini yapsınlar org için ayırdığım 1500tl var ortaya koydum yine bulunamadı

bulmak isteyen buluyor,bulmasıda çok kolay,