• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dikkat!! çağatay tetik adinda dolandirici....

• Konbuyu başlatan zgr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 4K

zgr

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Org korg pa 600qt
Arkadaslar kirklarelinde cok sevdigim bi abimizin yanýnda çalısan bu serefsizle bayramdan önce görüstuk.benim satılık olan 4 adet üç yollu mcs hoparlörler ve servo psr 800 ù istedi.bayramda islerim var abi bayramdan sonra odesem olur mu dedi..benim de o andaki geri zekalıligim..ben buna malzemeleri verdim..kasimin 1 ine senet yaptik..daha sonra bu serefsizin çok önceden bizim abinin yanından konuldugunu ögrendim...o abim beni aradi keske vermeseydim dedi..ama artik vermistim malzemeleri...neyse senet vadesi gelince bu basladi bugün yarýn abi demeye...hala para yok ortada..ben de kardeþim bari malzemeleri getir geriye dedim o da yok....biraz önce aradim bastim kalayi..ana bacı karı kızan...senette avukatta..sizin de bu serefsizle isiniz olmasın dikkat edin die yaziorum.dikkat!!!!!!

not:arkadaslar bu *** malzemeleri satmıs cagatay tetik(05413569694) diye birisinden malzeme alan varsa duyarsanız bana ulasın lutfen......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: dikkat!! çağatay tetik adinda dolandirici....

geçmiş olsun hemşerim böyle şerefsizler var malesef ama hiç üzülme muhakkak bi yerlerinden cıkar kimsenin ahı kimsede kalmaz.

o senetle onu bulurlar avukat ondan cok fazlasını alır aklı varsa hemen ödesin kurtulsun ustune birde mahkeme masrafları girecek o insana ozaman aldıgı malzemeleri 2 el degil sıfırından pahalıya cıkacak benden söylemesi

arkadaslar ben kısmetse salı günü askere gidicem kısa dönem olarak...konuyu avukat takip edecek....şimdi kırklarelinde bulunan arkadaslardan ricam bu şerefsize ekmek vermesinler böylesi o...ço....u ile iş yapmaktan kaçınsınlar çünkü 3 400 lira için her gün anasına ve bacısına küfür işiten ve yüzü kızarmayan adamdan kimseye hayır gelmez.....teşekkürler.....

geçmişler olsun kardeşim en kısa zamanda yakalanıp maduriyetinin giderilmesi dileğiyle tekrar geçmiş olsun

geçmiş olsun üstadım bu isim bana yabancı gelmedi inş. maduriyetin giderilir

abim bulsanda bişi elde edemezsin benide dolandırdılar org davasında mahkeme dolandıran kişiyi haklı buldu bizi haksız buldu olan biizm paraya oldu ama allaha havale ettim çıkartacaktır kendisinden olmazsa ailesinden