• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dikkat!! pa 80 çalındı.. yeni konu

Bilo_Ağa_

AdmiN
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000 korg pa4x
arkadaşlar bayrampaşa kocatepe bir arkadaşımızın pa 80 ni çalındı. seri no : 302 22 72.. arkadaş satmak için internete ilan vermiş.. alma bahanesiyle gelen hırsız.. şu an param yok bir yerden param gelicek .. 5000 tl senet yaptırmış.. ve kimlik fotokopisini vermiş.. verdiği adres boş arsa çıktı esenyurtda kimlik le savcılığa başvuru yapıldı .. kimlik adresine göre ikmatgah yeride boş biyer çıktı meçhull.. 1 haftadır araştırıyoruz.. bağcılar ve esenyurt çevrelerinde görülmüş . ankaraylada bağlantısı varmış.. gerçek facebokk adresine ulaşdık adresi aşağıda paylaştım .. ankarda oturan arkadaşlar cebecide özellikle.. ve istanbuldaki piyanist arkadaşlarımdan rica ediyorum herkezin başına gelebilir.. bilen ve tanıyan varsa..

0555 519 04 25
0535 563 52 97

numaralara bilgi veririse.. büyük bir duaa alır ..
face adresi..
asıl ismi ömürcan

Cevap: dikkat!! pa 80 çalındı.. yeni konu

Geçmiş olsun bülent abi

tşk.. sağ olasın...

güncell konu...

Çalma yok,dolandırılmış. Geçmiş olsun. Kişi varsa bulunur elbet, umarım.

Bence de dolandırılmış buna çalma denmez. Senet ile bilmediğin birine mal satmak ne kadar doğru olur bilemiyorum lakin kimsenin bu tarz alış verişe bulaşmasını istemem. Ben daime al gülüm ver gülüm ile alışverişten yanayım. Bu şekil bile insanlar dolandırılabilir niyet kötü olunca mutlaka bir zaafı bulunur. Geçmiş olsun. Dilerim en kısa zamanda yakalanır. Saygılarımla,