• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat!!!

erentyros3

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
tyros2
Dostlar burda doğru dürüst Tyrostan anlayan kimse yok fark ettiğim kadarıyla elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışcam sorusu olanlara..

Cevap: Dikkat!!!

hayırdır birisine sor sordunuz cevap mı alamadınız?

yoksa genel anlamda mı bu kanıya vardınız.

hocam tyroscualr bı sorum olacak ıntrosu vursunlar benı olan guzel bı duble rtım vardı gecen yanlıslıkla alete format attım hepsı sılındı o rtım benım ıcın onemlıydı yardımcı olursanız sevınırım ozellıkle DR .salım hocam sız bılırsınız cvp larınızı beklıyorum

Or700 v2plus güncellemelerinde olacaktı.

hocam elimdeki ritim ve sampleleri sitede paylaşmak istiyorum nasıl yapacaz bilgilendirirmisiniz

hocam elimdeki ritim ve sampleleri sitede paylaşmak istiyorum nasıl yapacaz bilgilendirirmisiniz

elindeki seti ister ayrı ayrı(ritmler ayrı sesler ayrı)ister tek dosya olarak bir tane upload sitesine yükle.İnternette ücretsiz upload siteleri var.dosyaları upload ettikten sonra o sitenin sana verdiği linkleri buraya kopyala.dileyen senin verdiğin linklerdeki dosyaları bu linklerden indirebilir.

Arkadaşlar BN korgtan tyrosa yeni geçtim ve setlerin içinden ritimleri orgun üzerindeki sete anlamıyorum yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar tyros 4'e format attıktan sonra yeni bir set yükledim.Complete yazsından sonra hangi işlemleri sırası ile nasıl yapacağım?yardımcı olursanız sevinirim.Allah razı olsun

arkadaşlar tyros 4 te örnek : bir tuş sesini yada sample yazdığım bir şeyi

metronomunu yavaşlatmak istiyorum mesela tempo 140 ta ben o sample sesini 130 düşürmek istiyorum anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim... Acilllll

yardımcı olan arkadaş özeldende atarsa iyi olur....