• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dikkat duyuru facebok korsanı .....

Bilo_Ağa_

AdmiN
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000 korg pa4x
Dikkat..........................önemli............ .....
Yeni bir face korsanı piyasda dikkatli olun .. Face hesabınızı ele geçiriyor sizinle gerçekden arkadaşınız gibi muhabbet kuruyor ve ..(( teknosa hediye çekim var dağıtıyorum arkadaşlarıma .)). Karşınızda sizinle msj yazışan gerçek kişi önce tel numaranız faturalı olup olmadıgını size soruyor numarayı alınca reklam amaçlı ücretsiz olduğunu söyleyip bir sms geliyor 79 79 dan bu msj cevap verdinmi artık gerisini siz düşünün.. Aman dikkatli olun böyle durumlarda kişi gerçekden tanıyorsanız cebinden bireysel olarak görüsün yada msj cvp vermeyin.. şuan tanıyanlar bilir şenlik adıgüzel abimizin facesini ele geçirmiş .. Onu tanıyanlar akadaşları ve dostları msj lara cvp vermeesinler ....

Cevap: dikkat duyuru facebok korsanı .....

Bir arkadaşımın da başına geldi. İyi ki yemedi o. Gelen mesaja bir kod girmenizi istiyorlar. Bu tip kodlar varmış. Arkadaşımın girmesini istediği kod 100 TL'ye denk geliyormuş. Artık nasıl oluyorsa...

konu güncell

bu olay geçen benimde başıma geldi piyanisttin birisiydi artık hesabı çalınmışmıydı olayı çakınca bastım kalayı engelledi hemen kanmayın sakın

Bilgisayar oyunlarında sanal para satın almak için kullanılan bir servis 7979 ben kullanmıştım servisi kötü amaçlı kullananlar var belli ki bilgilendirme için teşekkürler.