• Trakya Müzik 19. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

müzisyenliğin yaşı varmı dikkat

slm arkadaşlar 48 yaşında piyanist şantörüm müziği seviyorum. Diyorum acaba yaşlandımmı biraz komplekse girdim müzisyenliğin yaş sınırı varmı kaç yaşına kadar müzisyenlik yapılır değerli müzisyen arkadaşlarım bu konuda yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
 

Yorumlar

sınır yok kendine güven güncel ol ben senden daha yaşlıyım yakın zamanda 2 önemli ameliyat geçirdim ama program yapmaya devam.zevklede yapıyorum ne zamana kadar orasının ALLAH bilir..Parmaklarına kuvvet :)
 
Yabancı forumlarda 70lerinde çok aktif ve bilgili, güncel teknoloji ve cihazları takip eden hatta satın alıp kullanan çok müzisyen var. Neden kendinizi bitmiş tükenmiş hissedesiniz ki? Bence Ruh gençse sorun değil. Ben de 45 yaşındayım ama eşim bana bir aradayken hala yaşına göre davran demekten bıkmadı. Aynaya bakmasam kendimi lise-üniversite yıllarında sabit yaşlarda hissedip öyle yaşıyorum. İçimde hala o yaşların çoşkusu ve heyecenı var. Çevreniz sizi etkilemiş bence, andropoza giren erkeklerle fazla görüşmeyin bırakın ihtiyarlığın tadını çıkartsınlar!
Sevgiyle...
 

Son konular

Top