• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dilek Taşı.. Pa900

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

My75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Soul ritminin alt yapısını silip yeniden yazarak 70 yılların soundunu yansıtmaya çalıştım..Ritim daha bitmedi çokda detaya girmedim zaten..Elektro gitar, gitar modu kullanıldığı için bazen tam oturmuyor,olsun orjinallik katıyor..

Cevap: Dilek Taşı.. Pa900

Elinize Sağlık. Güzel olmuş. Çalması zor bir parça. Ayrıca çekimleriniz de çok güzel. Devamını dilerim.

Elinize sağlık...Şarkının ''Efkarım....'' diye başlayan ayrı bir bölümü varmıydı ...

Elinize sağlık...Şarkının ''Efkarım....'' diye başlayan ayrı bir bölümü varmıydı ...
Kıdemli hassas üstadım hemen eksikliğin farkına varmış. Maksadı şevk kırmak değil, hatırlatma babında yapmıştır. Yinede icraate teşekkürler. Saygılarımla.

Kıdemli hassas üstadım hemen eksikliğin farkına varmış. Maksadı şevk kırmak değil, hatırlatma babında yapmıştır. Yinede icraate teşekkürler. Saygılarımla.

Teşekkür ederim arkadaşlar,Pa900 ile ritim çalışmalarıma başladım,buradaki ritimi dikkate almayın düzenlemesini daha yapmadım..

Yok ben alınmam zaten ritimi denemek için yapmıştım,haklı olabilirsiniz çünkü ben dinlemeden aklımda kaldığı kadarı ile icra ettim..Ama arkadaşlar üstüne okuyacak şekilde isterlerse tekrar icra ederim sorun olmaz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üstadım süpersin, senin videolarını dinlemek çok keyif veriyor. İstek kabul edersen, intizar (sakın bir söz söyleme) parçasını da çalabilir misin?

elinize sağlık..

eline,yüreğine sağlık kardeşim.gayet hoş bir çalışma olmuş.

merhabalar kolay gelsin, başarılı çalışma.
hocam, dilek taşı senin akorlarını bulmam mümkün mü?
internette arattım, gitar akorları dolu fakat org akorlarını bulamıyorum.