• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dimarzio Manyetik hakkında

Akın288a

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Şuan yok
Arkadaşlar Selamun Aleyküm Ben Bir Saz Buldum Ama Manyetiklerin Ucuz yada Pahalı yani kalitelimi kalitesiz mi olduğunu Nasıl Anlayabilirim Ben Düğün icin Elektro saz arıyorum Piyasa da 100 liraya bile manyetik var Dimarzionun siyah manyetigi Varmidir? Yardımcı olursaniz sevinirim bu arada bütçem 4 5 bin .

DIMARZIO güzel markadir. Ve Amerikan malıdır lakin onun da bantlı olanı makbuldür. Çivili diye tabir edilen vidalı modelleri hiç önermiyorum. Sazın klavyesi ve manyetik bağlantıları da son derece önemlidir. Saz alırken de çıkalı, ayarlı eşikli olmasına ve sapın atık olmamasına dikkat etmek gerekir. Bu saydığım tüm özelliklere sahip sazımı ben 1200 TL ye sattım. SIFIRINI size 2500 TL ye ayarlaya bilirim. Lakin bu iş için bana enaz yarı ücretin kapora olarak verilmesi gerekir. Çünkü hazırlanacak ürün tamamen sizin isteģiniz doğrultusunda dizayn edilecek ve vaz geçseniz bile bir başkasına satılmayacak. Okeylerseniz yerim ıstanbul tüm sorularınız için GSM 0535-615-99-18 adım Muzaffer

[Teşekkür Ederim Sazımı aldım dimarzio manyetikli