• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Disket sürücü-disketler

karaca578

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 80
Arkadaşlar eskiden disketli org kullandığım zaman yedek olarak aldığım hiç kullanılmamış standart disket sürücüler ve bol miktarda ambalajı hiç açılmamış disketler mevcuttur.Artık bilgisayarlarda disket sürücü ve disket kullanımı kalktığı için Bu malzemelerin üretim ve ithalatları tamamen durmuştur.İleride bu malzemelerin temini çok zor olabilecektir.Bu nedenle ihtiyaç duyabilecek arkadaşlar tedbiren bulundurmalarında fayda var diyorum.Bilgisayar disket sürücülerin tanesi 25 TL. Disketlerin 10 adetlik kutularının fiyatı ise 7,5 TL.dir.Disket sürücüler ve disketler hiç kullanılmamış orijinal ambalajlarındadır.Telefon 506 633 03 58 Mail.karaca5693@hotmail.com

Cevap: Disket sürücü-disketler

İlan güncel arkadaşlar.

İlan güncel

Güncel ilan arkadaşlar

Disketlerle uğraşılmıyor artık, kullanmak daha mantıklı bir seçenek.

hayırlı satışlar.

Usb disket sürücüyü kullanmak çok zor.Çoğu kişi beceremiyor.vede arıza yapma ihtimali çok daha yüksek.üstelik nerdeyse mekanik disket sürücünün 4 katı fiyatında.Oysa normal disket sürücü kolay kolay arıza yapmaz.Yıllarca kullanırsınız.

Usb disket sürücüyü kullanmak çok zor.Çoğu kişi beceremiyor.vede arıza yapma ihtimali çok daha yüksek.üstelik nerdeyse mekanik disket sürücünün 4 katı fiyatında.Oysa normal disket sürücü kolay kolay arıza yapmaz.Yıllarca kullanırsınız.

3 yıldır kullanıyorum hiç arıza almadım. Disketlerin yanına telefon gelince dahi bozulma durumu oluyor. Üstelik disketleri bilgisayarda okutmak için de ayrı bir apart gerekiyor, disket üretiminin de kalktığını göz önünde bulundurursak Disket ve Disket sürücü artık mantıklı bir seçenek olmuyor.

Usb sürücülerde kart yüklenmiyor sadece set yükleniyor bu büyük bir dezavantaj (Korg Pa80 için)

24 pin esnek kablo çıkışlı (Matsushita EME-213 YN) model disket sürücü elinizde varmı acaba teşekkürler...hayırlı işler dilerim....

Ne yazıki yok.Elimde standart bilgisayar disket sürücüleri var.Standart bilgisayar disket sürücüsü bağlanamıyormu,bağlanması lazım bence.Yinede bir araştırın.Standart bilgisayar disket sürücüsü işgörürse yardımcı olabilirim.