• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dr.salim

umitbaba

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa2x_ce_usb
salim usta ben a1000 aldim kendi hoparlorlerinden ses cikmiyodu arizali diye baska bitane aldim ondada ayni sorun cikti cozumu adaptorunu degistirerek buldum farkli adaptorlerle bu alet aciliyor fakat ses vermiyor kendi boxlarina bu dogrumudur bide senden teyit almak istiyorum..

Cevap: dr.salim

enteresan... bir mantık uyduramadım... hoparlorlerden amfisinin çalıştığına dair bi ses alıyor musun?

TISSSSSS die??

ya da kulaklık takınca ses veriyor mu?

taktığın farklı adaptörün voltajı düşük geliyordur

salim bey bir sorumda benim olacak.. a1000tr var klevyeden anlamam.. ritimciyim.... biryerlerini karıştırdım.. bazı tuşlar ses patlaması yaptı.. normal düzende gitmiyor 5-6 tuşta bir tuşun sesi yüksek geliyor...klevye tuşlarının altındaki lastik varmış ondandır dediler... enteresan olan... yine karştırırken düzeldi...
yanlış bir ayarlamadan olabilirmi.... benim arkadaşlar hep roland cı anlamıyolarda.. şu an düzgün ama .. merak ettim.. arıza orgdamı yoksa bazı ayarlarındamı..