• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

düğün salonu ile muzisyen arasındaki sözleşme örneği

piyanist888

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x Pro cym2 USB / roland e40
düğün salonu ile muzisyen arasındaki sözleşme örneği hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum

sözleşme örneginasıl olmalıdır maddelerini (txt.doc) biçiminde yazıcıdan çıktı alacagım.yazarsanız sevinirim

Cevap: düğün salonu ile muzisyen arasındaki sözleşme örneği

hocam sözleşme hakkında bilgim yok. eğer sitedeki arkadaşlardan sözleşmeli çalışanlar varsa utlaka yardımcı olacaklardır. buradan bir sonuç alamazsanız ve işiniz aceleyse en güzeli bir arzuhalciye gidin durumu anlatın, işyeri adresi ve işletmecinin adı soyadıda olsun elinizde. arzuhalci size en sağlıklı şekilde sözleşmenizi hazırlar karşılıklı imzaları atıp başlarsınız. hayırlı olsun şimdiden.

acelem yok şimdilik.sözde anlaştık,ama elimizde sözleşmede olsun istedik.teşekkurler.aslında bu gibi konuların sabit bir yerde her muzisyenin yararlanacagı şekilde olması lazım site arşivinde....saygılar

İnternetten buldum umarım işinize yarar.

saygılar...

Ekli dosyalar

• D. Salonu Sözleşme.rar
    12 KB · Görülen: 2,061

arif rar dosyasına baktım çokta güzel iş sözleşmeleri örnekleri var,
hocam sizde faydalanabilirsiniz,
yada vural abinin dediği gibi arzuhalci ye danışmanız

çoğu iş yerleride bu sözleşmelerden huylanıyor onuda belirtmek isterim,çoğu kabul etmiyo imza atmıyo,normal geleceksen gel diyo,kısacası sözleşmeyi görünce başlamadan bitirebilirde
inşallah işiniz uzun ve istediğiniz gibi olur

arif rar dosyasına baktım çokta güzel iş sözleşmeleri örnekleri var,
hocam sizde faydalanabilirsiniz,
yada vural abinin dediği gibi arzuhalci ye danışmanız

çoğu iş yerleride bu sözleşmelerden huylanıyor onuda belirtmek isterim,çoğu kabul etmiyo imza atmıyo,normal geleceksen gel diyo,kısacası sözleşmeyi görünce başlamadan bitirebilirde
inşallah işiniz uzun ve istediğiniz gibi olur

Aynen bende beğendim, ben bile kendi personellerime kullanmayı düşündüm bir an :)