• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dün tünel müzikteydim

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhaba arkadaşlar dün istanbula iş toplantısı için gitmiştim işim bittikten sonra tünel müziğe gittim ve hıdır abi ile tanıştık sağolsun çok iyi insanlar benimle çok ilgilendiler bu arada benim sx 3000 ne plus4 sample sesleri yükleteceğim o yüzden oradaki bir xd9 da sesleri ve yeni drum kitle yapılmış olan ritimleri dinledim çok güzeldi çok beğendim
edi zurna , 3 tane yeni mey ve bi tane yeni elektro ve drum kit ve ritimler var ve bu sampleler benim sx 3000 deki sesleri silmeden ilave olarak yüklenecek
ayrıca audya üzerinde çalıştıklarını ve 10 güne kadar aletin hazır olacağını ve bir parti audya5 in sipariş verildiğini söylediler fakat yinede aletin tam hazır olmadan görücüye çıkmayacağını çünkü ilk izlenimin çok önemli olduğunu ve bu şekilde piyasaya yansıyacağı için çok titiz davrandıklarını söylediler inşallah hayırlısı ile süper bir alet ortaya çıkacak bütün arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.
50fb2e4947b9d5340f7fbc3045ccfec3.jpg

Cevap: dün tünel müzikteydim

hayırlısı abi inşalah güzel olur memnun kalırsan bende yükletmeyi düşünüyorum plus4 ü fakat plus4 te zılgıt kizawa teeey son ki üç dört gibi sesler varmı? ses listesi nedir? ayrıca bendeki gündem yay yükletmek istesek yapabiliyorlarmıymış?

sx3000 de tey ve zılgıt var zaten diğerleri plus4 te varmıdır bilmem ama ben bir tek edi zurna olsaydı bile yükletecektim fakat yeni bir drum kit var ortada büyük ihtimal dediğin sesler olabilir

Tünele gelir gelmez audya5 i almayı düşünüyorum. Setler hazır olmasa bile alacam zaten cihaz sample alıyor sorun yok.

tamam o zaman bende alıyorum ok ritim devrini kapatalım islam kardeş mp3 ritim dönemi başllıyorr :D

Macit abi bundan böyle mp3 ritimlerini kullanma zevki yaşıyacağız. Orjinal ritimler kafamız rahat olacak.

artık bol bol paylaşım yaparız artık :D :D :D şimdiden heycandan ölücem ya beklemekten artık :D

ok audya5 hakkında yorumlarınızı sohbet odasında birebir anlatabilirsiniz