• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dünyada hiç müzik olmasaydı ?1.2.3

sensin sen

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800 emo usb
Dünyada hiç müzik olmasaydı ?

• Hiç zaman geçmezdi.
  • Sevgilimize bazı düşüncelerimizi yansıtamazdık
  • Kafayı Yerdim Herhalde
  • Bilmem.Soruyu Görünce Aklıma Geldi
  • Diğer(Belirtileriniz)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dünyada hiç müzik olmasaydı ?1.2.3

evet arkadaşlar alalım düşüncelerinizi..

:)) canın çok sıkılmış heralde kardeş.

artislik yapma..

Eğer dünyada müzik olmasaydı sorun olmazdı. Çünkü olmayan bişey için can sıkılmaz çünkü zaten yoktur. Ha sevgilimize düşüncelerimiz aktarmaksa ona başka yollarda bulunurdu. Yani olmayan bişey zaten yoktur ve can sıkacak bi durum deildir. Bunu şöyle düşünün. Mesela dünyada olduğu halde bizim olduğunu bilmediğimiz bişey için can sıkıyomuyuz Hayır Çünkü olduğunu bilmiyoruz. Müzik hiç olmasaydı zaten kimsenin öyle bişeyden haberi olmadığı için kimsenin canı sıkılmazdı. Tabi müzik insanın hayatına ayrı bir renk katıyor orası ayrı bir mesele. Hem belki o zaman daha değişik sanat dalları ortaya çıkardı.

Bu soru aslında " Dünya hiç olmasaydı ? " gibi bir soru olmuş :)

Çünkü müziğin temellerini oluşturan unsur ses frekanslarıdır.Ve sadece müzik değil; dünyadaki fiziki eylemlerin tamamında bu frekanslar vardır.Biz bazılarını duyabiliyoruz ama bazılarını frekans düzeyleri nedeniyle algılayamıyoruz :)

Sanırım Dünyadaki ilk müzik eserini kimse bilmiyordur ama :)

Bilen var mı ? :)

tamam cevap yazmayın konuyu kapatın lütfen...........asd.......................................

Neden tepkilisin genç arkadaşım sen bu kadar ?

Açmış olduğun konuya verdiğimiz cevaplar ile ilgili olarak belki de öğrenebileceğin bilgiler mevcut olabilir diye hiç düşünmüyor musun ?

Üstelik siteye üyeliğinde tanımladığın yaş bilgisi doğru ise eğer; senden yaş olarak büyük olan kişilere saygılı olmanı beklerim.

Çünkü burası gerçekten üst düzeyde seviyeli bir forumdur benim açımdan.Sen de üst düzeyde yararlanmaya çalışmalısın kendini müzik ile ilgili konularda geliştirmek için.

Umarım mesajımı bu sefer doğru algılamışsındır.

Sevgilerimle Ali kardeşim...

Neden tepkilisin genç arkadaşım sen bu kadar ?

Açmış olduğun konuya verdiğimiz cevaplar ile ilgili olarak belki de öğrenebileceğin bilgiler mevcut olabilir diye hiç düşünmüyor musun ?

Üstelik siteye üyeliğinde tanımladığın yaş bilgisi doğru ise eğer; senden yaş olarak büyük olan kişilere saygılı olmanı beklerim.

Çünkü burası gerçekten üst düzeyde seviyeli bir forumdur benim açımdan.Sen de üst düzeyde yararlanmaya çalışmalısın kendini müzik ile ilgili konularda geliştirmek için.

Umarım mesajımı bu sefer doğru algılamışsındır.

Sevgilerimle Ali kardeşim...

katılıyorum abi saygılar. bir günde bu iki etti zaten.

tamam zazzagi abi saygısızlık ettim özür dilerim.. çok özür dilerim..