• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dynacord pm-2 2x700 w cok temız

hakan99

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar cıhaz cok temızdır hard case ıcınde kullanıldı sureklı potlarda kesınlıkle sorun yoktur sıfır gıbı anfı mıxer 2x700 pm3 alacagımdan dolayı satılıktır
fıyat 3500 tl
tel:545 786 84 84

Cevap: dynacord pm-2 2x700 w cok temız

guncel ılan ayrıca servo proto p153 de satılık 1 cıft truva soft caselı foto ısteyen olursa ceker atarım hepsını

guncel ilan

hayırlı satışlarınız olsun...modelini de yazarsanız yerinde olur diye düşünüyorum.pm1000 yada 1600

pm1000 2x700 arkadasım

mixer + powerla takas olur mu?

mikser fiyatın çok pahalı arkadaşım.3.500 istiyorsun,bu aletin yeni modeli yani 2x1000 watlık yeni modeli 4.500 e satılıyor,hemde sıfırı,adam 3.500 verdikten sonra 1.000TL. daha verir yeni modelini alır,bu aletin piyasası ortalama 2.500 cıvarıdır,fiyatı bu fiyat cıvarına çekmezsen pek satamazsın,ama karar yinede senin

karaca bu behrınger dgl arkadasım 5 e alıp 1 e satasın sen alacakmısın almayacaksan neden yazıyosn mal benım dgl mı 5 yazsam ne dıyeceksın senı ılgılendırıyomu sana 1 e versem yıne almayacaksın amacın ortamı germek bırsey degıl.esnaf bu cıhaza 3100 tl verıyo sen neyın 2.5 ınden bahsedıyosun su an pm-3 fıyatlarıda 5300tl bılgın olsun..yurt dısından gelmeyen garantılı cıhazlar ıcın soluyorum..yurtdısından gelenlerı 4500tl ye de getırım sna ıstersen

Bu olumsuz fiyatları aynen benim formuma da yazdılar ancak araştırma yaptığımda bahsettikleri fiyatların ÇİN MALI ürünlerinin fiyatı olduğunu gördüm. Gerçekten ÇİN malı ile ALMAN malı arasındaki farkı görmemek için ağma olmak gerek. 3500 TL nin eğer Alman malı ise nesi fazla hala anlamış değilim kaldı ki ben sıfırına 3500 TL yazmıştım. Neyse hayırlı satışlar diliyorum ayrıca 2500 TL diye fiyat verenlerin daha sonra ah wah olaylarına şahit olacağıma öyle eminim ki, dilerim bu hataya başkalarını düşürmezler. Hayırlı satışlar diliyorum Saygılarımla,

Bu olumsuz fiyatları aynen benim formuma da yazdılar ancak araştırma yaptığımda bahsettikleri fiyatların ÇİN MALI ürünlerinin fiyatı olduğunu gördüm. Gerçekten ÇİN malı ile ALMAN malı arasındaki farkı görmemek için ağma olmak gerek. 3500 TL nin eğer Alman malı ise nesi fazla hala anlamış değilim kaldı ki ben sıfırına 3500 TL yazmıştım. Neyse hayırlı satışlar diliyorum ayrıca 2500 TL diye fiyat verenlerin daha sonra ah wah olaylarına şahit olacağıma öyle eminim ki, dilerim bu hataya başkalarını düşürmezler. Hayırlı satışlar diliyorum Saygılarımla,

Aynen Sazgurubu hocama katılıyorum.Bende 2500 tl ye sıfır diye ÇİN MALI dynacord 1000 alan 2 arkadaşımı hatırlıyorum.Kafalarını duvara nasıl vuruyorladı hala gözümün önünde.O andan sonrada zaten orjinal 2x700 lerin değeri anlaşılır oldu ve pirim yaptı gerçekten.Fİyatta kesinlikle taviz vermeyin.O 2500 tl yazan adamlar çin çakmaların piyasasını takip ediyorlar.Alsınlarda görsünle dünya kaç bucakçış..