• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dynacord pm1600-3

• Konbuyu başlatan ManiC
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 4K

ManiC

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KOrg pa 3xpro
Merhaba arkadaşlar 3. verisyon USB girişli dijital 2*1000 watt Dynacord PM1600 satılıktır.İlgilenenler 05325918971

Cevap: Dynacord pm1600-3

cepten sizi aradım ama ulaşamadık.Mixerin fiyatı konusunda bilgi verebilirmisiniz? Faturası mevcutmu acaba?

cepten sizi aradım ama ulaşamadık.Mixerin fiyatı konusunda bilgi verebilirmisiniz? Faturası mevcutmu acaba?

O an için yoğun olmuş olabilirim ama fiyat hakkında telde görüşürsek daha sağlıklı olacak..telefonunuzu bekliyorum saygılar..

fiyat yazsan satılmadıysa almayı düşünüyorum..

5200 TL kapalı kutu..

ne yaptın hoca 2ad mi bu ..
sıfırı 2300 tl ..
istıyorsan ben sana 2 ad yollayayım ...

çakma sıfırı bu fiayata bilo kardeş.Sakın aldınma o fiyatlara.Arkadaşım aldım gümledi valla 2x700 watını doğudan aldı.hemde 2 tane aldı ilk kullanımda bi çıkışı çalışmıyordu ve ton çok ama çok kötüydü.dikkatli olmak lazım.

Bu ilandaki kişi ile bende görüştüm kendisi gemi ile yurtdışında getiriyor ve ganratili cihaz diyor.alan arkadaşlarım var ve sorun yok.cihazlar orjinal.bilgine.

abi yerli malaın çakmasımı olur özel bayısınden alıyorum ..

pardon abii ben karıştırdım dediğin fyat doğru ben servonun ps 2000 serisiyle karıştırdım .. fiyat dediğin gibymiş..

ehh ben yazmadan gereken cvb kendin bulmuşsun yetkili dispiritörde 3900 euro +KDV fiyatı :=)