• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ek gelir imkanı

evrenonurgil

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
EVİNDE GEÇİRDİĞİNİZ EN AZ 2 SAATİNİZ VARSA VE BUNUDA NET ORTAMINDA GEÇİRİYORSANIZ HİÇ BEKLEMEDEN AŞAĞIDA VERECEĞİM LİNKE TIKLAYIN.

NOT: BU İŞLEM İÇİN HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMİYORSUNUZ İŞE BAŞLADIKTAN SONRADA ÜCRET ÖDEMİYORSUNUZ SİZDEN İSTENEN İŞİ KENDİNİZ BOŞ ZAMANINIZA GÖRE BELİRLİYORSUNUZ. DEMEYİN Kİ BÖYLE ŞEYLER YALAN OTURDUĞUN YERDE KİM SANA PARA VERİR TABİKİ VERMEZ İŞİN ÖZELLİKLERİNİ GÖRDÜKTEN SONRA YAPABİLECEĞİNİZ KISMINDAN PARA KAZANICAKSINIZ İLK KAYIT AYINDA EN AZ ASGARİ ÜCRETLE BAŞLAYACAKSINIZ 2 SAAT AYIRIP BU PARAYI KAZANMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? BEN GAYET MEMNUNUM ASLI OLMASA SİZE ÖNERMEM HADİ HEMEN TIKLAYIN

Cevap: Ek gelir imkanı

hocam siz hangi alanda çalışıyosunuz ve gerçek anlamda nekadar kazanıyosunuz? biraz daha detay verbilirmisiniz mümkünse. ek kazanç herkez ister ama durduk yere biyerlere üye olup sonradan başımız ağrı girmesin. biraz daha dtay lütfen..

iyide kardeş nasıl güvenicezki Sen denedinmi mesela. Denediysen ne sonuç aldın Eğer denemediysen denemediğin şeyi bize neden öneriyosun Senden bu konuda bilgi istiyorum. Bize konuyu aç biraz.

vala böyle sitelere güvenmemek lazım ama böyle birşey var ve insanlar bundan binlerce dolar kazanıyor buda bir gerçek

bu tür ilanlara kesinlikle inanmayınız para tuzagıdır. Önce size kesinlikle cebinizden para çıkmayacak derler sizi üye yaparlar daha sonra sürekli telefonla ve mail ile rahatsız edip ürün almaya zorlarlar.aldıgınız ürünüde sizin tekrar satmanız gerekiyoki öyle para kazanabilirsiniz.

Bu ilanı atan arkadaş neden haala yorum yazmamız. O deil linki paylaşırkende ana temadan başka hiçbişey söylememiş. Yani olayı hiç açmamış. Düşünmemiş heralde bu insanlar salakmı buna hemen inansınlar diye. İkna edici hiçbir söz yok.

Ramx boşa konuşmuşsun ben milyar para kazanıyorum ve bir müzisyenim daha gireli bir ay oldu kazanmasam önermem yada güwenmediğim bir siteyi size neden önereyim biliyorsunuz ki bir burda müzisyen ailesiyiz kendi ailemi sakata atacak kadar onursuz bir insan değilim inanan gelir ben pastadan bir parça aldım ve ömür boyuda yiyeceğim kulaktan dolma işlere gelipte bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın güwenen isteyen gelir ben kardeşilerimle abilerimle dostlarımla paylaştım gerisi size kalmış ...

xd9 kardeşim ben hergün buraya gelebilen bir insan değilim aynı zamanda gazeteciyim girer adam gibi bakarsın. Kardeşim benim, burda yazmaya harcadığın zaman kadar gir işi anlatsınlarda bir dinle kafana yatmazsa çıkar geçersin ben yapıyorum memnunum ...

Bunlar yalan arkadaşlar kanmayın lütfen site yönetimi direk silin veya kilitleyin

evren senin üyeligin üzerinden referans gösterilerek arkadaşlar üye olacak ve sen de onların üzerinden pay alacaksın. bunu neden acıklamıyorsun arkadaşlara.

yeninesilkazanc.com/affiliate/affiliates/signup.php#SignupForm
bu normal üyelik

yeninesilkazanc.com/affiliate/affiliates/signup.php?id=a5152e5d
bu da senin link

seninkinde id numarası var.

Ayrıca bu tür siteler çek ile ödeme yapar. Milyarlar kazandıgın ceklerin bir kopyasını buraya koyda bakalım. İnceleyip sana teşekkür ederiz.