• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ekran gitti ketron xd9 plus 4 16mg

fotopiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
selamun aleyküm abiler acill yardım Ketron xd9 plus 16,mg alett ekran gitti .actıgımda sadece beyaz ekran geliyor . yazılar gelmiyor ACİL YARDIM ... :mad:

Cevap: Ekran gitti ketron xd9 plus 4 16mg

aleti açıp ekran soketine bakma şansın varsa bir bak muhtemelen soketlerde temassızlık olabilir. geşmiş olsun

teşekür ederim .İNŞALLAH bakacam .

Bilmiyorum cihazı yenimi aldınız ama ekranın altında ekran kontrast ayarı var. Onunla ilgisi olabilirmi?

remide yakmış olabilirsin ama soketlere ve kontrast düğmesine önce bak derim

selamun aleyküm: kardeşlerim öncelik le ilginiz için teşekür etmek istiyorum ALLAH(c.c)razı olsun sizden . bir ara aynı sorun oldu yane actıgımda sadece beyaz ekran geliyordu başka bişey gelmiyordu. sizin gibi bir kardeşimin deyişiyle ekranın altında vida var gevşemiş ondan olabilir . aleti actım ekrannın altında bir degil 10 yakın vide var dı hangisi oldugunu bilmiyordum oydım videlarlar kaplolarla ekran geldi 2 hafta düzenli çalışltı sonra tekrar aynı sorun oldu durup dururken anlamadım bi anda öle oldu önce ekran bozuk gözüktü sonra acıp kapatayım dedim kapattım actıgımda aynı sorun karşılaştım yane beyaz ekran .aleti actım yine videlarla uraştırm actım yine sıktım ama düzelmedi...:eek:

işte ekranım

Ekli dosyalar

• İslam0296.jpg
    İslam0296.jpg
    194.7 KB · Görülen: 316

selamun aleyküm: kardeşlerim öncelik le ilginiz için teşekür etmek istiyorum ALLAH(c.c)razı olsun sizden . bir ara aynı sorun oldu yane actıgımda sadece beyaz ekran geliyordu başka bişey gelmiyordu. sizin gibi bir kardeşimin deyişiyle ekranın altında vida var gevşemiş ondan olabilir . aleti actım ekrannın altında bir degil 10 yakın vide var dı hangisi oldugunu bilmiyordum oydım videlarlar kaplolarla ekran geldi 2 hafta düzenli çalışltı sonra tekrar aynı sorun oldu durup dururken anlamadım bi anda öle oldu önce ekran bozuk gözüktü sonra acıp kapatayım dedim kapattım actıgımda aynı sorun karşılaştım yane beyaz ekran .aleti actım yine videlarla uraştırm actım yine sıktım ama düzelmedi...

bencede kontraas düğmesine el deymiş olabilir benimde başıma zaman zaman geli yor telaş etme

konrast ayarı dediginiz şu ekran altındaki elle dönen degilmi oysa ondan degil o bilmeyecek kadar acemi degilim 10 yıllık piyanistim :) ketron yeni kullandıgım için bilmiyorum :)