• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ekran gitti ketron xd9 plus 4 16mg

Cevap: Ekran gitti ketron xd9 plus 4 16mg

remide yakmış olabilirsin ama soketlere ve kontrast düğmesine önce bak derim

benim bildiğim kadarıyla ketronun rem yakması imkansız gibi bişey. bence kurcalayıp daha çok zarar vermek yerine tamire göndermek daha iyi olur

başımageldiği için yazdım kadeşim ama anladığım kadarıyla boardda çatlak var gibi

sistem nk teknoloji hizmetleri Nurettin KARABULUT size bu konuda teknik desteği verecektir kendileri kentron servisidir adresinden ulaşabilir sorununu adresine yazarak çözebilirsin bende elektronik teknikerim lütfen cihazlarınızı açtığınızda çıplak elle kurcalamayın bizler sonra çok sıkıntı çekiyoruz... geçmiş olsun sevgilerimle...

sistemnk.com görüştüm anakar sorun var dediler. oraya göndercekmişim :(

soketlerde sorun vardı yaptım inşALLAH. ALLAH(c.c) razı olsun yardımcı olan kardeşlerimden ... bide kardeşlerime tavsiyem her hangi bi sorun cıktıgında hemen servislerle uraşmayın . ben sistemnk.com aradım anakarta sorun var dediler gönder dediler ama . bir soket bir vidadanmış. DİKKATLİ OLUNN

firmayı karalamak gibi olmasın ama adam Trabzonda telefonda konuştuğundan görmediği bir malzeme için akla gelebilecek ilk düşüncesini söylemiştir.. göndermiş olsanız eminimki bunun bir sorunu yok sadece bir vidadanmış deyip ücret dahi almadan tekrar yollayacaklarını düşünüyorum..

konu kapanmıştır

sokette sorun vardı hal ettim tşk lerr