• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

elektro ve sözlü halay uzman1972

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
nihayet işlerim hafifledi,bende 5 gün sonra orgumu açtım.bütün gün direksiyon sallamaktan gerçekten parmaklarım beni yarı yolda bıraktı hamlanmışım,istediğim gbi olmadı,idare edin:)

Cevap: elektro ve sözlü halay uzman1972

Kusura bakmada çok acemice kendi görüşüm :)

elektro tam dogu halay işi olmuş. eline sağlık abi. bu parçayı istemişlerdi çalmıştım ama okuyamamıştım senden dinleyip bari sözlerini yazayım :D

elektro tam dogu halay işi olmuş. eline sağlık abi. bu parçayı istemişlerdi çalmıştım ama okuyamamıştım senden dinleyip bari sözlerini yazayım :D

ben bu sesi arkadaşla iddaa üzerine yaptım,kendisi elektro saz kullanıyordu.demişti sen bu sesi orgta çıkaramazsın diye....halayın sözlerini bence araştır umutçum,ben biliyosun çoğu sözü sallıyom çünkü:D...bu arada senden 2-4 bateri halay ritmi bekliyorum,unuttum sanma:)

ben bu sesi arkadaşla iddaa üzerine yaptım,kendisi elektro saz kullanıyordu.demişti sen bu sesi orgta çıkaramazsın diye....halayın sözlerini bence araştır umutçum,ben biliyosun çoğu sözü sallıyom çünkü:D...bu arada senden 2-4 bateri halay ritmi bekliyorum,unuttum sanma:)

Abi inan orgu açmıyom valla. Kulaklıkla idare ediyorum. Gİttim magazadan 2+1 aldım tizleri cok kötü geldi. Elimde kaldı. Keşke azıcık daha para verip monitor alsaydım.

usta bu elktro süper ya bu elektroyu pa800 de nasıl ayarlayabilirim saygılar

usta bu elktro süper ya bu elektroyu pa800 de nasıl ayarlayabilirim saygılar

sinan kardeşim ben bu sesi pa800de yapmıştım ama,efekt yetersizliği nedeniyle istediğim gibi olmamıştı ses,3xde tam oluyor ses.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri