• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Eleştiriler için paylaşılmış bir demo

• Konbuyu başlatan maxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

maxman

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba üstadlarım 1 senelık org kullanıcısıym.A300tr kullandım 7 Kendımce bir kayıt yaptım ve yorumlarınızı beklıyorum.8 ay kadar or700 v2 alalı 3 ay oldu buda ılk demom.

Ekli dosyalar

• Söylemedı[1]...mp3
    3.3 MB · Görülen: 309
Cevap: Eleştiriler için paylaşılmış bir demo

bence gayet güzel olmuş dostum.çalışmanın ilk bölümündeki piano kısımlarında bir karmaşa yaratmışsın yalnız hocam.orkestra elemanları biraz panik halinde çalınmış gibi.bazı kanallarda quantize sorunları var gibi geldi.
yine de ilk demo olmasına rağmen iyi bir iş çıkarmışsın.işin güzel tarafı çok kanallı kayıt yapmış olman ki bu bence senin adına çok iyi bir adım olmuş.
benim tarzım bir parça değil, o nedenle fazla birşey diyemeyeceğim,sözün özü duyduklarım oldukça güzel şeyler.
çalışmalarında başarılar dilerim...

İlk demo olarak gerçekten harika olmuş. Chordsolo'un da dediği gibi bazı kayıt aksaklıklarını giderdin mi, geriye pek bir sorun kalmayacak demektir. Eline sağlık. Paylaşım içi teşekkürler.

teşekkür ederim üstadlarım yorumlarınız ıcın

bir parçayı baştan sona eksiksiz çalabilmek için ilk önce o parçanın kulağımıza tam olarak oturmasını sağlamak gerekir... sanırım bunla ilgili bir sorun yaşamışsınız... onun dışında güzel dinletiydi... paylaşım için teşekkürler kalın sağlıcakla.

teşşekkur ederım yorumlarınızı esırgemedgınız ıcın.)

Güzel olmuş eline ve yüreğine sağlık başarılarının devamını dilerim Saygılarımla,

Gayet başarılı olmuş.Devamını bekleriz...

Teşekkür ederim yorumlarınız için.