• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Em-2000 arıyorum / ROLAND

• Konbuyu başlatan dzenga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 12K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dzenga

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Bir arkadaşım em - 2000 arıyor , en kötü ihtimalle g1000 de olabilir. Satmayı düşünen arkadaşlar olursa , bu başlık altında tekliflerini belirtsinler lütfen ?

Konuyu , iş olsun yorum yapılsın diye açmıyorum , satmayı düşünenler var ise onlar katılsın bu başlığa lütfen !!!

İvedidir !!!!

Ekli dosyalar

• roland-em-2000.jpg
    roland-em-2000.jpg
    57.3 KB · Görülen: 618
Cevap: Em-2000 arıyorum / ROLAND

em-2000 veya g-1000 : ilgimi çekti ; neden böyle bir org arıyor ki? Tuşesi veya nostaljik olsun diye mi ? çünkü roland gw-8 fiyatına göre çok iyi ve iş görebilir. yine de kolay gelsin

bende sıfır ayarında g1000 var, arkadaşın vereceği fiyat nedir?

Cevap: Re: Em-2000 arıyorum / ROLAND

bende sıfır ayarında g1000 var, arkadaşın vereceği fiyat nedir?

Piyanist , ilgine tşk. Fiyatı sen soyle , usulu bozmayalım. Fakat extrem bişey soyleme itici olmasın , gerçekçi olalım hepimiz.

Kadirbeyin dediği gibi arkadaşımında bu makinayı neden istediğini bir anlasam !!!

valla kardeş ben bendeki g1000 i acayip derecede temiz olduğu için aldım bir yıl önce. alette çizik vs. olmadığına inanamamıştım aldığım gün zaten..

gerçekten temiz olduğu için 1.500 istiyorum alete. ve emin ol, daha temizini ne ben, ne de sen bulabilirsin bu piyasada.

Cevap: Re: Em-2000 arıyorum / ROLAND

valla kardeş ben bendeki g1000 i acayip derecede temiz olduğu için aldım bir yıl önce. alette çizik vs. olmadığına inanamamıştım aldığım gün zaten..

gerçekten temiz olduğu için 1.500 istiyorum alete. ve emin ol, daha temizini ne ben, ne de sen bulabilirsin bu piyasada.

Pianist teklifin için tşk , fiyat yüksek kaldı , hayırlı satışlar !!!

G1000 in neler yaptığını Fethiyeye transfer olan Halit Hoc'uı dinlerseniz anlayabilirsiniz. Onun yaptığını bugüne kadar ne g70 ne Tyros4 nede Pa3x yapamadı....

G1000 in neler yaptığını Fethiyeye transfer olan Halit Hoc'uı dinlerseniz anlayabilirsiniz. Onun yaptığını bugüne kadar ne g70 ne Tyros4 nede Pa3x yapamadı....

Mustafa Hocam katılıyorum tabi , zaten bizde zamanında uzunca bir süre kullandık, fakat günümüz şartlarında benim için nostaljiden başka bişey olamaz.

Herşeye rağmen arkadaşıma tercihini em-2000 den yana yaptırmaya çalışacağım, tabi abartısız fiyat yakalarsa.

Saygılar !!!

Mustafa Hocam katılıyorum tabi , zaten bizde zamanında uzunca bir süre kullandık, fakat günümüz şartlarında benim için nostaljiden başka bişey olamaz.

Herşeye rağmen arkadaşıma tercihini em-2000 den yana yaptırmaya çalışacağım, tabi abartısız fiyat yakalarsa.

Saygılar !!!

M2000 1500 tl ye zor bulursun. Azerbeycan müzisyenleri bazı modellerin hepsini piyasadan topladılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...