• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Em-2000 arıyorum / ROLAND

• Konbuyu başlatan dzenga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 12K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
azerbaycan bütün g1000, em2000 ve VA serisini toplamış durumda. nedeni ise açıkca belli, demek ki aletler adamların işlerine yarıyor.

ben bir ara tonlar ve ritimleri onlara uygun diye topladıklarını duymuştum.

Cevap: Re: Em-2000 arıyorum / ROLAND

azerbaycan bütün g1000, em2000 ve VA serisini toplamış durumda. nedeni ise açıkca belli, demek ki aletler adamların işlerine yarıyor.

ben bir ara tonlar ve ritimleri onlara uygun diye topladıklarını duymuştum.

valla ben böyle bişey ilk defa duydum,yeni bişey öğrenmiş olduk :)

Cevap: Em-2000 arıyorum / ROLAND

Tanıdık bir arkadaşla Arslanhana m2000 satmaya götürdük. Aleti görmeden 1000 dolar verince şok oldum ve konuyu o zaman öğrendim. Abimin Va7 sini 1300 dolara Zip Driveri bozuk aldılar. Akerdion sesi için alıyorlarmış.

azerbeycanın müzik seviyesi belli.haliyle tyros3 veya x3 seviyesine gelmeleri bayağı zaman işi.rolandında türkiye şartlarındaki yeri malum.tencere kapak misali.he he....

azerbeycanın müzik seviyesi belli.haliyle tyros3 veya x3 seviyesine gelmeleri bayağı zaman işi.rolandında türkiye şartlarındaki yeri malum.tencere kapak misali.he he....

afiyet olsun :)))

azerbeycanın türkiye seviyesine gelene kadar bir fırın ekmek yemesi lazım.tv de azeri tv izlerken özellikle dikkat ediyorum çoğunlukla g-1000 kullanıyorlar.ekonomik problem de olabilir....

azerbeycanın türkiye seviyesine gelene kadar bir fırın ekmek yemesi lazım.tv de azeri tv izlerken özellikle dikkat ediyorum çoğunlukla g-1000 kullanıyorlar.ekonomik problem de olabilir....

Kesinlikle bencede ekonomik imkanlar bazı şeylerin önüne geçmekte , fakat iyi olanlarıda FANTOM kullanıyor :D:D:D

bursa hedef müzikte em2000 var gayette temiz mehmet abimi çok severim onda kötü klavye kesinlikle olmaz ben tavsiye ederim bi arayın isterseniz fiyat sorun tel:0 224 221 61 06

bursa hedef müzikte em2000 var gayette temiz mehmet abimi çok severim onda kötü klavye kesinlikle olmaz ben tavsiye ederim bi arayın isterseniz fiyat sorun tel:0 224 221 61 06

2000 liraydı o em2000
g1000 de vardı 1500lira

synt.olarak roland avrupada çok tercih ediliyor.benim işaret ettiğim ritimli klavyelerin durumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...