• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emek Hırsızları

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Benim aşağıdaki linkte yayınladığım emek verdiğim uğraş verdiğim setimi buradan alıp başka müzik sitelerinde kendi eseri gibi yayınlayan onuru ve gururu zayıf olan insan emeğini çalıp kendi emeği gibi gösteren kişileri kınıyorum...Yazıklar olsun size aşağılık insanlar.....

Cevap: Emek Hırsızları

keşke noterden tasdiklettirseydin dava açabilirdin:)

Ben enbasinda beri soyledim,yine soyliyecegim,paylasimlardan faydalanmak icin belli bir kriter olmasi lazim,uye sayisi cogalsin diye ilk giris yapan herkeze butun imkanlari veriyoruz, onlarda ne var ne yok toplayip yok oluyor zaten,buna bir cozum bulunmali...Diger muzisyen arkadasalarinda emekleri cope gitmesin....

Bunu yapan şahısları eshefle kınıyorum

benim yaptığım setlerin hepsini aldılar en sonunda bi güncelleme çektim ücretli sattım abi biliyosun sd card gödnerdim sattğım kişilere kilitli on numara oldu ekmek yedim bu pa500 setlerinden uğraştım da yani

Benim aşağıdaki linkte yayınladığım emek verdiğim uğraş verdiğim setimi buradan alıp başka müzik sitelerinde kendi eseri gibi yayınlayan onuru ve gururu zayıf olan insan emeğini çalıp kendi emeği gibi gösteren kişileri kınıyorum...Yazıklar olsun size aşağılık insanlar.....

Çok kötü bir durum sizin adınıza çok üzüldüm

paylasılan ne olursa olsun baskasına faydalı olsun diye ben genelde alıntı yazarım paylsımlarımda ama benim yaptıgımı kendi yapmıs gösteren insana sadece gülerim :)

benim yaptığım setlerin hepsini aldılar en sonunda bi güncelleme çektim ücretli sattım abi biliyosun sd card gödnerdim sattğım kişilere kilitli on numara oldu ekmek yedim bu pa500 setlerinden uğraştım da yani

Sercanım sen beni bilirsin az çok kilitlemek kolay iş ama ben paylaşımı yapıyorumki faydalanılsın diyerek lakin alıntıdır de falanca siteden falanca kişi emek vermiş de yahut hazırlayanın ellerine sağlık de , de işte bir şeyler...Ben bu işi evde hobi amaçlı yapıyorum bu işten ekmek yemiyorum Allahıma şükür bir mesleğim var ama vallahi insanın zoruna gidiyor be gülüm...