• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emınence kappa pro 15 hakkında

emocanbay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
AÇIK ALAN DA DÜĞÜN İŞİ YAPIYORUM BU ÜRÜN NASIL MEMNUN KALAN VEYA KALMAYAN ARKADAŞLARDAN YORUM ALABİLİRMİYİM.:rolleyes:

Cevap: Emınence kappa pro 15 hakkında

ben kullanıyorum gayet güzek servo da bunları kullanıyor yanlış anlaşılmasın elimde 2 adet var düşürseniz arayabilirisniz ama dediğim gibi satmak için iyi demiyorum satılmış satılmamış önemli değil benim için yedek duruyor
0542 777 5339 feyyaz çatak

teşekürler

2 modeli var kappa pro ve kappa pro lf modeli ....lf modeli sadece bas okur mid ve tiz alamassın elektro bağlama ve mikrofon sesini alamassın kendim lf modeli kullanıyorum 2 adet 15 lf ve 2 adet 30 luk takım olunca 10 numara oluyor 30 luklar mid ve tiz okuyor lf modelide orgun baslarını okuyor 15 lf alırsan sadece bas alırsın ama diğer modelini alırsan bas mid okur

asos hocam teşekürler.biliyorum lf nin bass olduğunu lf yi sormuyorum zaten.ses kalitesi,tonlar,midler nasıl tatlı bir sese sahip mi, birde sağlamlık bakımından iyi mi.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri