• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

eminence kappa pro nasıl bir hoparlördür

• Konbuyu başlatan asos
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

asos

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
çok bas karaktermidir yani mid ve tiz okumazmı arkadaşlar bilen kullanan varsa yorum yapsın duyumlarla yorum yapmayalım lütfen

Cevap: eminence kappa pro nasıl bir hoparlördür

yumuşak karakterli yapısı var.sesi karşıya diğerleri gibi çakmıyor .dinleyici ve oyuncuları pek rahatsız etmez.tabiki senin isteğin de önemli sert bir ses istiyorsan b&c derim.

Mitbas tır. EMİNANCE ürünlerinin en kalitelileri Laboratuar serisi ürünleridir. eminence kappa pro ürünlerini Servo da kolonlarında kullanmıştır. Bilgilerinize,

eminencenin uzun süredir hoşuma giden ve dinlemekten büyük bir zevk aldığım modelidir.servo'da ürünlerinin çoğunda kappa pro kullanıyor.içtenlikle tavsiye ederim...

sürekli açık alanda çaldığım için bana gelmez o zaman ben bc alıyım dur bakalım yada rcf ikiside aynı zaten çünki açık alanda sesi uzağa atması gerekir atmayınca sıkıntı olur bizede teşekkür ederim yorumlarınız için

sürekli açık alanda çaldığım için bana gelmez o zaman ben bc alıyım dur bakalım yada rcf ikiside aynı zaten çünki açık alanda sesi uzağa atması gerekir atmayınca sıkıntı olur bizede teşekkür ederim yorumlarınız için

Sesi uzağa atmasını istiyorsan İtalyan malı B&C Hoparlörlerinden şaşma. 8 Om, 38 Çaplı olsun. 800 Watt ve üzeri hoparlörlerden al, Kabinleri birazda derin ve büyük olursa, Tizler de 1.7 inç vaya daha üzeri olursa açık alanda tadına doyum olmaz. Kolay gelsin Saygılarımla,

kappa pro
kappa pro lf
diye ikiye ayrılır. lf olanı bas ağırlıklıdır yani sub ve 3 yolluda gider,diğeri iki yolluda super. bende lf den var. senin yapmak istediğin ne?

bc de karar kıldım üstat tamamdır lakin bc pk modelleri nasıl baktım ama plb modelleri var pk modeli görmedim satılık 15 pk 40_8 varlakin bu modelin sıfırını görmedim ben bayiilerde

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri