• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EMo USB DEMOLARI?

Cevap: EMo USB DEMOLARI?

sakin olalım abiler :) bende bu konuda baya gerginim.. bi kaç demo olsada dinlesek süper olurdu... anlayış çerçevesi içersinde beklememizi sürdürelim..

ya arkadaşlar şu aman emoyu kırmayalım lafları da çok boş geliyor bana. Emo müzik ticari bir organizasyon hayır kurumu değil ve ürün yapıp satarak para kazanıyor, darılmazsa gocunmazsa hatırım kalır valla :) eğer müşteri bir şeyden memnun değilse tabiki bunu belirtecek, o çok methedilen USB leri de gördük sazan gibi hemen atladı millet sora yarı fiyatına sattı. Bence demo olmadan ya da detaylı incelemeden almayın.
İşin ilginci bir aleti bir kişiye bağlanmasına org firmaları nasıl izin veriyor beni en çok o düşündürüyor. Allah korusun adama araba çarpsa bişey olsa koca Yamaha Türkiye pazarından çekilecek mi yani :)

Yok kalmayacak dostum Salim ve Batuh var :D Onları da ikisinin birden başlarına bişey gelmesin diye ayrı ayrı seyahat ettiriyoruz. :D

mevzu nere geldi :) allah başımızdan eksik etmesin, onlar olmasa yamahanın hali ne olurdu? ....

Pa80 pa1x pa800 gibi cihazlarin piyasada tutulmasinin sebebi, hepsine emonun set yapmasindan ziyade; üçünun de korg olmasi ve açık bir isletim sistemi barindirmasi olabilir mi acaba degerli arkadaslarim?

Sende haklısın arkadaşım fakat, sende biliyorsun ki, a2000 i olan herkes şu an bilgisayarın başında sürekli siteleri gezip bir demo varmı, bir tanıtım varmı diye dolaşıyor. Bizlerde serzenişte bulunmakta haklıyız, set yapılacağı duyurulalı kaç ay oldu ve herkes merak içinde, sadece bir ses yada ritimi bile demo yapı koysalar, insanlar fikir sahibi olacak. Biz demiyoruz ki, tüm seti demo yap bakalım. Mesela bir m3 zurna sesi dinlesek fena mı olur. Ufak tefek serseniş leri seninde büyütmemen gerekir. Bizler biraz gıdıklayalım ki emo usta burda birşeyler yayınlasın herkes fikir sahibi olsun. Ortada büyük bir emek olduğunu herkes biliyor ve kabul ediyor. Bu sebepten takdir etmek için ve sete sahip olabilmek için uğraşıyoruz.... Saygı ve sevgilerimle...
murat hocam tabıkı konuştuklarınız doğru hepimiz aynı duygulara sahıbız.ben or 700 v1 le başlayan yamaha serüvenime 5 yıldır dewam edıorum:) a 2000 cıktı 5.kullanıcı olarak ben aldm türkiyede.denemeden calmadan görmeden siparişi werdim aldım alete gittim eve(or 700 plus ın duruyodu ama).yamahanın kalitesinden hiç bir zaman süphe duymadım her ne kadar eksikleri olsada bana zevk alarak caldırıyodu tatmın ediyodu.BATUH VE SALİME emeklerinden ötürü ne desek az.a 2000 ı nasıl denemeden gormeden aldıysam emonun kalitesine güvenerek bugun öğlenden sonra verdim siparişimi
herkese saygılar...

Eger a2000 kullanacam diyorsaniz ve bu alettede sampling olayi yoksa demoya ne gerek var mecbur alacaksin emo usb yi bu seslerle is yapmaz bu alet, cipli a 2000 den bahsetmiyorum tabi.

Abiler kardesler degerli uyeler yeter artik yaaa her yer de EMO yazisi goruyorum ...

Abiler kardesler degerli uyeler yeter artik yaaa her yer de EMO yazisi goruyorum ...

şimdiden alışın hocam, herkes emoyu özledi ve emo farklı bi şekilde (yamaha) ile karşımıza geldi.. Korg kaybediyor kullanıcı kitlesini yavaş yavaş..