• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emomuzik.com yenileniyor...

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Çok Yakında!
Tekrar Sizlerle Olacağız...
Yenileniyoruz Bekleyin...

Bilen varmı ne oluyor...

Cevap: Emomuzik.com yenileniyor...

Site hakkında bilgi almayı umuyordum.Sanırım polemik konusu oldu ve yazılanlar silindi...Adminlerden ricam konuyu tamamen kapatmaları...

Konuyu takip etmediğiniz belli... Konu ile ilgili kimsenin bir bilgisi olmadığı için konuya cevap yazan olmadı. Yani her hangi bir polemik ve silinen mesaj söz konusu değil.

Takip ettim kardeşim ne olduğunuda biliyorum...Teşekkür ederim...

Heralde Site restore ediliyor

Evet yenileniyor yeni güncellemeler emo usb ye yeni ritimler geliyo hadi hayırlı olsun.... :d

Şu an şifre ve kullanıcı adı kabul etmiyor.sizde nasıl güncelleme kısmına giriş yapabiliyormusunuz?

Evet arkadaşlar site yenileniyor kısa bir süre sonra sitemiz hizmete açılacaktır. Güncellemeler bölümü şuanda açık dilediğiniz gibi download yapabilirsiniz. "HLM"

Sayın keyboard İst

Sizler EMO müzik olarak s650 - a2000 için Yamaha 'ya resmi olarak Expansion Pack yapmıştınız, S650 için çalışma yapma planınız var mıdır? Veya bu cihaz için extra ritm paketi satışı - ses çalışması tarzı talepleri değerlendirir misiniz?

Emo müziği bulmuşken sormak istedim- S650 lerin taze kana ihtiyacı var

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Şuan için S650 ile ilgili bir planımız yoktur. Daha ileride ne olur kesin birşey diyemem. Şuanda sadece A2000 ve S950 ile ilgili çalışmalarımız olacaktır. "HLM"