• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emomuzik.com

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
arkadaşlar emomuzik.com sitesi açılmıştır.

Emo USB A2000 ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Cevap: Emomuzik.com

Tşk ler, ama bir sitem ileticem...
Senelerdir müzik piyasasındasınız, yapdıklarınız ortada, isminiz yetiyo bana kalırsa neden, batuh_salim.com. Yok??
Kendinize haklsızlık yada alçak gönüllülük yapıp, bedavadan emek dagıt nereye kadar kardeşim?

Tşk ler, ama bir sitem ileticem...
Senelerdir müzik piyasasındasınız, yapdıklarınız ortada, isminiz yetiyo bana kalırsa neden, batuh_salim.com. Yok??
Kendinize haklsızlık yada alçak gönüllülük yapıp, bedavadan emek dagıt nereye kadar kardeşim?

:) hayırlısı olsun abicim.
herşey bi yoluna yordamına girsin, inş. ileride belki o da olur abicim.

emo usb yi aldık diyelim, güncelleme olacakmı?

güncelleme olucak ayr olarakda aylık rıtım yayınlanacak begendımız ritimleri 1 dolar karşlığı alınıcakmıs ben oyle duydum doğru ise yanlısım var ıse af ola

yok gari canım daha neler böle şeyleri nerden cıkardınız zanetmiyorum 150 ero dan somra güncellemelerede olursa aranacak cok adam var

1 dolar ha :) türkiyedeyiz demekki iyice amerikaya sırtımızı dayadık :)

:D o zaman düğünlerde atılan alatura 1 dolarları atmayalım artık biriktirelim bol bol ritm alırız.Ayrıca Usbnin euro ile satılıp güncellemelerin dolarla yapılacak olması usbnin ne kadar uluslararası olduğunun bi göstergesi..:D seneyede güncellemeler bulgar levası, ingiliz sterlini ile falan olur herhalde..Ama kuveyt dinarına geçerse pahalılaşır yav..:D
Şaka yapıyorum kimse kızmasın Saygılar...
Hadi Salim ne zaman çıkartacaksınız şu usbyi sizi beklerken müzikten soğuduk arkadaş..

arkadaşlar bence dalga geçeceğinize emo ve emek harcayanlara tşk edin.eğer 1 dolar gibi cüzi bir rakama ritim satılacaksa bence gayet uygun. şu an korg pa3x kullanan bir çok kişi emo nun korga destek vermeyecek olmasından ötürü çok üzgün ve bu yüzden klavyesini elinden çıkarmak isteyenler var. emo nun a2000 ile ilgili çalışma yapması yamaha için bir nimettir. eğer kaliteli ritim yazmak çok kolaysa ve 1 dolar size fazla geliyorsa sizde ritim yazın ve 1 dolardan satın, yada satmayın kendiniz kullanın. isteyen alır isteyen almaz. daha set çıkmadan polemik yaratıp çalışmaları baltalamayın. beğenmeyen almasın ritminide kendi yazsın bi zahmet...

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar bence dalga geçeceğinize emo ve emek harcayanlara tşk edin.eğer 1 dolar gibi cüzi bir rakama ritim satılacaksa bence gayet uygun. şu an korg pa3x kullanan bir çok kişi emo nun korga destek vermeyecek olmasından ötürü çok üzgün ve bu yüzden klavyesini elinden çıkarmak isteyenler var. emo nun a2000 ile ilgili çalışma yapması yamaha için bir nimettir. eğer kaliteli ritim yazmak çok kolaysa ve 1 dolar size fazla geliyorsa sizde ritim yazın ve 1 dolardan satın, yada satmayın kendiniz kullanın. isteyen alır isteyen almaz. daha set çıkmadan polemik yaratıp çalışmaları baltalamayın. beğenmeyen almasın ritminide kendi yazsın bi zahmet...

güzel kardeşim dolar 1.79 tl neden 2 tl demiyorda 1 dolar diyor hiç düşündünmü nereye gidiyoruz emeğe kimse bişey diyemez iyice bitirdiler tükettiler türkiyeyi yakında tl yide kaldırırlar piyasadan:D