• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emrah kaca dikkatine

Cevap: Emrah kaca dikkatine

Aldın mı cevabı hemşo 53 :)
Adam set yapıyor, ritimler balanssız, sesler editlenmemiş, padlar düzgün değil hatta yapılmamış, seslerin çoğu rezalet ve bunun adına set deniliyor.Bir kaç veya çoğu kişi el aldından revizyon yapıyor, bu sefer emo seti iyi kullanan ve rezalet kullanan diye sınıflara ayrılıyor.
Set olayı patlamıştır. kurumsal olmayan ekip ve firma olmadığı sürece rezillik devam eder.

olmayan bi rtm varmı emo usb dee 10 yıldrı bekleyen var mesela sen sivasi seyret 1yıldır rovanşta bu rtm emo sette var demek 1yıl olmuş guncelleme yapalı bide adam her şarkı icin intro yapıp guncelleme yapamazkı bence emo 1numara oyle olmassa korgda rolandda yamahada emo nevalesi olmazdi bu adam bizim icin bi velinimet..

Sayın hemşo... kusura bakma da kişilerin beklentileri senin düşündüğün gibi değil. Ona bakarsan bana set bile lazım değil.. kalıp ve ölçüden hareket edersen .. ben de 2-4 lük ile misket, oyun havaları, karadeniz halay, doğu halaysanat müziği 2-4 , taverna .... 1 veya 2 ritimle sadece padlar ile program bitiriyordum.
Adam 800 tl para vermiş ..pad yok, ritimlerde efext ve ton balansları yok, sesler ise beğendiyseniz ne mutlu emoya...

Kardeşim emonun setine birşey demiyorum usb 10 numara sadece güncelleme yani değişik ritimler mesela bir 5 .8 yok mesela ters 7.8 karadeniz slow yok örnek olarak SUKRU güler den zeynebim şarkısını calicaz o tarz ritim yok güzel bir 4.4 lik yok diğer ritimler 10 numara sıkıntı yok

Selam,
EMO güncelemelerin bir senedir yapilmamasindan yakinan arkadaslar hakli. USB'yi satarken düzenli olarak güncelleme yapilacagi sözünü veriyorsunuz. Alanlar beklemekten sitem edince de, baska güncellemeye ne gerek var, Set'te hersey var diyorsunuz. Yaklasik 4 ay önce ben de sordum E-mail üzerinden kendisine, güncellemelerin ne zaman cikacagini. "Gerektigi zaman cikar" cevabi geldi. :(:(:(

Bu sadece Sark Kurnazligidir. Alicilara hakarettir. Daha da ötesi sahtekarliktir. Bunu ama bir defa yapabilirsiniz, daha sonra piyasada itibariniz kalmaz. Bir senedir bekleyen USB sahiplerine EMO nun cikip, güncelleme olmayacak demesi lazim en azindan. Basinizin caresine bakin desin. Bunu bile yapmiyor Begefendi. :(
Ayrica yakinda A3000 icin yeni Set'in cikacagi veya ciktigi yazildi Trakya Müzik sitesinde. A3000 satin alan arkadaslar bilirler, A3000 üzerindeki bütün Türk ritim ve sesler A2000 EMO USB setinden alinma, sadece isimleri degisik. Baska bir deyisle A2000 EMO USB setinde bulunan bütün ritim ve seslerin 90% A3000 üzerinde var zaten. Sadece bazi Percussion kitleri ve bazi ses ve ritimler yok. Bu yeni cikacak olan A3000 EMO sette, farkli seyler mi olacak, yoksa EMO ayni seti bize yine yeni ambalajlayip yeni ürün diye mi satacak.
EMO kaybettigi güveni nasil kazanacak kullanicilar arasinda. Bu gibi tipler aslinda Yamahanin Türkiye'deki gelisimini engelleyenlerden. Yamaha'nin Can Basar ve Dr.Salim'i dislayarak bir tek EMO ilce calismasiin sonucu. A3000 muhtesem bir org olmasina ragmen hak ettigi yerde degil.
Iyi müzisyen olmak ayni zamanda iyi esnaf olmak degilmis, bizim bu isten anladigimiz.

Herkese iyi calismalar.