• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

en iyi 3x seti hangisi hocalarim

piyanistugur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 500
Hocalarim yeniyim 1 haftaya kadar 3x promu alcam nasip olursa ama piyasadaki hangi set guzel hic bilgim yok ic anadoluda kullancam ankara ve konya havalari ozellikle 2-4 ve vahteler onemli tabi digerleride kendi setimi olusturmayida bilmiyorum yardimlarini bekliyorum

Cevap: en iyi 3x seti hangisi hocalarim

benım gordugum cevolki usb
baska varmı bılmıyorum ama cıhazın hakkını kesınlıkle verıyor

hayirli olsun,gule gule kullanirsin insallah,piyasadaki ucretsiz setler ugrastirir,hepsinden kendine bir toplama set yapabilirsin tabi bu biraz Bilgi ve beceri ister,zaman ister,ama bunlarla ugrasmam direk dugune cikmak istiyorum dersen
-baju set-cevoset-nm sound-ce set-emo usb -doruk usb var-ortalama fiyatlari 500-600 tl arasi guncellemeler dahil,artik sen karar ver.
not;kisa bir sure sonra Hakan Cebi''de bomba bir setle geliyor bir arastir derim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anladim hocam tam profesyonel degilim
Bu setler profesyoneller kullaniyor ben normal bi set onermenizi istiyorum mesela pa 800 deki goktug set gibi

Bu setler profesyoneller kullaniyor ben normal bi set onermenizi istiyorum mesela pa 800 deki goktug set gibi

tam tersi arkadaşım.profesyonel insan kendi setini düzenler.profesyonel olmayanlar için paralı usb ler daha iyi bir seçenek.hem ses toplamakla harcıyacağın zamanı klavye çalmaya ayırır kendini geliştirirsin.

Adam gibi bi 3x set yokmu simdi

tam tersi arkadaşım.profesyonel insan kendi setini düzenler.profesyonel olmayanlar için paralı usb ler daha iyi bir seçenek.hem ses toplamakla harcıyacağın zamanı klavye çalmaya ayırır kendini geliştirirsin.

o zaman arkadasa kendi setini verebilirsin.

Bunu konuyu actiginda yazsaydin iyi olurdu,ona gore yazardik,pa3x aliyorum bide su ritimler olmasi lazim deyince otomatikman farkli algiliyor insan.sana yazdigim setler ucretli olmasaydin kesin isterdin biliyorum,pa3x bu kadar para verirken can yanmaz ama set ucretli degince hersey degisir neyse......

Sana tavsiyem once aletin gelsin,bir setleri yuklemeyi silmeyi bir ogren ondan sonra set ararsin,bu arada Goktug ustadin setide cok prof bir settir,nerdeyse piyasadaki butun pa800 lerde vardir,bu setten cok arkadasim ekmek yedi halada yiyiyorlar...Once kurt ol sonra kuzu kapmaya calisirsin.........saglicakla kal.

Hep akil veriyosunuz hocam parali setleri hep inceledim adam gibi bi 2/4 yok set yuklemeyi silmeyide biliyorum ya goktug set gibi bi set yokmu bildiniz 4 senedir 3x kullanan arkadaslar bi yarali parmaga bi iseyin ya
ben de biliyorum parali set almayi ama adam gibi ritim yok cogunda :mad:

Hocalarim yeniyim 1 haftaya kadar 3x promu alcam nasip olursa ama piyasadaki hangi set guzel hic bilgim yok ic anadoluda kullancam ankara ve konya havalari ozellikle 2-4 ve vahteler onemli tabi digerleride kendi setimi olusturmayida bilmiyorum yardimlarini bekliyorum