• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!!

Yahu ülke bu kadarmi beyin bosalmasi yasadi ? hele önce konuyu acan sahis ne yazmis onu bi okuyun. Sonrada tsk mü ediyorsunuz,elestiriyormusunuz karar verirsiniz. Baglamissiniz otomatige, tskler,eline saglik vs.vs..Burdan anladim ki cougunuz mp3 yada MD cisiniz.. sizin yüzünüzden gercek müzisyenler is yapamiyor..

Yahu ülke bu kadarmi beyin bosalmasi yasadi ? hele önce konuyu acan sahis ne yazmis onu bi okuyun. Sonrada tsk mü ediyorsunuz,elestiriyormusunuz karar verirsiniz. Baglamissiniz otomatige, tskler,eline saglik vs.vs..Burdan anladim ki cougunuz mp3 yada MD cisiniz.. sizin yüzünüzden gercek müzisyenler is yapamiyor..
. Onlar neyin peşinde ben hiç anlamış değilim. Yalan dolan dolu bir çok konu açılmış. Hele pa300 OS sine kod yazmayı bulduğunu iddia eden bir konu vardı ya insanlar çekinmeden yalan yada abartılı konuşuyor. Ulan 300] un OS sine kod yazmayı kendin bulabilecek kadar zeki isen neden 300 kullanıyorsun diye sormazlar mı adama. O olay 300 600 ve 900u kapsıyor çünkü yazılımları aynı. Neyse konu değişmesin. Katılıyorum sana bunlar yüzünden ekmeğini enstruman çalarak kazanan adamlar boş geziyorlar