• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ersin Eren.Erso BAR&ROMDİ set.PA800 ve PA2x için

Cevap: Ersin Eren.Erso BAR&ROMDİ set.PA800 ve PA2x için

ersin abi allah senden razi olsun hakkin ödenmez abi emegine ellerine saglik

seti yukledim denedim taylan tirimleri fazlasıyla mevcut 2/4 ler de guzel ama sette hiç 2 telli yok abi bi kaç tane 2 telli ilave edilirse guzel set tesekurler abi

ileve olarak güzel azeri seyh samil rtimi 2telli ve 7/8 rumeli eklemek gerekli..

aksama bi ugrasayım bakalım bu setteki taylan ritimlerini bi önceki sete okutabilrsem guzel olacak okutabilrsem paylasırım burda

Ellerine sağlık. Teşekkürler.

ersin abi ben vedat tanımışsızndır sanırım..bizbize den bağlamacı :))özelden bana tel numaranı yollada arayayım seni..saygılar görüşürüz

Elinize ve emeğinize sağlık sonsuz teşekkürler Saygılarımla,

aksama bi ugrasayım bakalım bu setteki taylan ritimlerini bi önceki sete okutabilrsem guzel olacak okutabilrsem paylasırım burda

gazino ve bar ortamında çalışan arkadaşlar için 3 adet 2telli yeter sanırım.romanlar zaten mevcut.setin isminide o yüzden öyle koydum.tabi ki ilave edersen dahada zengin olur ama geçen seferde ki gibi işe yarar sesleri atma birde ritimlerin adını sıralamasını güzel yap ki göz zevkimiz bozulmasın.şimdiden kolay gelsin.NOT:Seti roman ağırlıklı düşündüm.

romanlar iyi olmus abi guzel ben dugun calıyorum o yuzden 2 tellide lazım oluyo :)

ersin abi msjımı okumdın sanırım tekrar yazıyorum..ben bzibize retourant dan vedat yani iyi tanıyorsun hatırla..bağlama klavye özelden tel numaranı yazda bi arayayım seni.görüşürüz