• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ersin Eren.Erso BAR&ROMDİ set.PA800 ve PA2x için

Cevap: Ersin Eren.Erso BAR&ROMDİ set.PA800 ve PA2x için

seni seviyorumm büyük üstad Allah senden razıı olsun babacan...saygılarr...

Abicim teşekkürler mükemmelsin !!!:::

üstad emek ve paylasım için teşekkür ederim

şimdi indiriyorum daha önceki set çok iyiydi bu da öyledir kesin dinleyince yine yorum yazarım. Sorum şu anadolu rock tarzı mesela kıraç cem karaca şarkılarına yönelik ritmler de olabilir mi ya da varsa hangi setleri önerirsin ersin bey?

vay çaba müzik koş kim tutar seni .bravo iyi hareketler bunlar.bu sene kırcan şeytanın bacaaaaaanı.sen den süper işler bekliyoruz bu pa 800 korg ile.hayırlı işler diliyorum.

öğretmenim teşekkür ederim iyi niyetli yorumların için iş yapmaktan ziyade çalarken büyük haz duyuyorum ritmler ve altyapılar güzel bazı sesler çok güzel kullanımına da alışıyorum yavaş yavaş mikrofonu da taktım tesisatsız evde çalışıyorum. Ama set eksiğim var bakalım zamanla sakaryadaki arkadaşlarla da paylaşım yaparız. öptüm byee

allah razı olsun kardeşim saol

sett gercekten on numara bayildim setee gercekten muhtesem öncelikle emeginiz icin cok tsk ederim keske azcik ta 2 4 ritimler güzel saglam olsaydii

ERSİN EREN beyin ellerine sağlık
kog için gerçektende paylaşımcı ve üretici.bu devirde herşeyin para olmadığının güzel bir örneği bu paylaşımlar.Ve üstelik bizler bu setlerle dahada para kazanıyoruz.kazandığımız paraya katkı sağlayanlardan ALLAH razı olsun.Ersin beydeb bir istiramımdır; sette inanın yok yok ama özellikle bundan önceki seti kullanıyorum.ve benim tek eksiğim ege bölgesine ait 9/8 .cemilem , şu dirmilin çalgısı , elindedir bağlama , şu köyceğiz yolları , marmaristen datçaya vb.şarkıları çalabilmek için en uygun ritimi sizin bir önceki setinizde buldum fakat tam değil.bizim yöresel oyunlarımız bunlar ve bunlardan para kazanıyoruz.eğer böyle bir ritim konusunda yardımcı olabilirseniz inanın beni ve arkadaşlarımı sevindirmiş olursunuz.ALLAH EMEKLERİNİZİ KARŞILIKSIZ BIRAKMASIN İŞALLAH...

üstadım bendende emeğine sağlık.dnymm.