• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ev stüdyosu TikTok canlı yayın amaçlı ses sistemi önerisi

Enst.
Erkek
Merhaba üstadlarim .Evde Pa 80 pa 800 kullanıcısiyim Boş zamanlarda tiktok tan canlı yayın yapmayı düşünüyorum 10 metrekare bir odam var ve ses izolasyonu yapılıyor şu an .
Bu yerde benim yapacağim canlı yayınların kalitesini iyileştirmek amaçlı ne tür araç gereçlere ihtiyacım olacak hangi marka hangi model ??Butcem Maximus 10 bin tl .
Şimdiden teşekkür ederim Rize’den SELAMLAR.

Merhaba üstadlarim .Evde Pa 80 pa 800 kullanıcısiyim Boş zamanlarda tiktok tan canlı yayın yapmayı düşünüyorum 10 metrekare bir odam var ve ses izolasyonu yapılıyor şu an .
Bu yerde benim yapacağim canlı yayınların kalitesini iyileştirmek amaçlı ne tür araç gereçlere ihtiyacım olacak hangi marka hangi model ??Butcem Maximus 10 bin tl .
Şimdiden teşekkür ederim Rize’den SELAMLAR.
Merhaba.. ses Yalıtımı vaz geçilmezdir sadece odada verim alamazsınız.. bence Marketden bunları buldum.. Karar ver Al..

Tiktok'dada setler var

benim söyleceğim bukadar istersen daha yükseğinden alırsin.. 10 bin tl geçmiyor.. saygılar..

Son düzenleme:
Unutmadan ses Yalıtımı söylücem.. Ben Askerdim Bando Birliğindeydim.. 80/1.. Bizim Rütbelerin Çalışma odası vardı sadece ''oda tavan'' a Yumurta koymaya karton vardı.. 30 lük yumurta kartonu hepsini boyucaksın isteğininiz renke.. Sonra yapıştıracaksınız tavana ..100 tane gider sanırım saygılar

Ekli dosyalar

• TM_Yumurta.jpeg
    TM_Yumurta.jpeg
    30.3 KB · Görülen: 59