• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Evde kullanılmış pa 800 satılık

murselozel

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Arkadaşlar evde kullandığım ve ağustos 2009 da aldığım pa 800 ü satıyorum. fiyatı 3700. kesinlikle düğünlerde dışarda falan kullanılmamıştır sadece evde kullandım doğru düzgün 5-6 saat yani ortalama bi düğün süresi bile açık kalmıştır. set falan yok netten indirdiklerim var onları isteyene veririm. tozu yok pisliği yok çiziği yok duruyo.

Arkadaşlar evde kullandığım ve ağustos 2009 da aldığım pa 800 ü satıyorum. fiyatı 3700. kesinlikle düğünlerde dışarda falan kullanılmamıştır sadece evde kullandım doğru düzgün 5-6 saat yani ortalama bi düğün süresi bile açık kalmıştır. set falan yok netten indirdiklerim var onları isteyene veririm. tozu yok pisliği yok çiziği yok duruyo.

Hayırlı satışlar,Mürsel,ben biliyorum dışarı çıkmadığını,zaten senin ve benim bu aletler konusundaki dez avantajımız para amaçla kullanmayıp sırf heves için almak.Drum böyle oluncada full zarar oluyor satarken,ama malesef fiyatın biraz yüksek,dışarıda çıkmamış olsa pazarlık opsiyonu belirtmelisin.
Bir iki demo koyda dinleyelim...

Hayırlı olsun kaç paraya verdin???

temiz alt olunca hemen satılıyor işte...alanada satana da hayırlı olsun

0 fiyat kardesım 3800 alanda piyasa bilgisi yokmuş

paşam sen neden bahsettigini bilion mu sıfırı ztn 3250 antalyada