• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr40-46 OR DEM AYARI

YİLDİRAYYİLMAZ

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Arkadaşlar;
uzun zamandir merak edip de bulamadiğim dem ayarini bulmuş bulunmaktayiz.bu konuda bana yardimci olan arkadaşimiz melih17 ye teşekkür ederim.sağol varol

1-functiona bas
2-selection tuşununun sağina basarak splt hold seçeğine geliniz
3-off drumundan on getiriniz.
4-split(ekranin sol tarafinda) tuşuna basarak istediğiniz sesi dem olarak ayarlabilirsiniz.
5-dem özelliği için split tuşunun ekranda yazili görünmesi yeterli
6-ayrica sync start tuşu kapali yani ekranda belirmyecek.yoksa ritim çalar .

Hepsi bu kadar
saygilarimla
yildiray yilmaz

yıldıray abi şimdi bende hatırladım önceden bu konuda yardım istemiştiniz ama yardımcı olmaya çalışmıştım exr46 yı çok önceden kullandığım için unutmuşum bazı şeyleri,,hatırladığımız kadaryla yardımcı olmaya çalışıyorum exr 46cılara,,sizlerin adına sevindim,,saygılar

çok teşekkürler güzel bir paylaşım oldu öğrendim merak ediyordum

Cevap: exr40-46 OR DEM AYARI

arkdaslar bu alet g 600 rıtım ses okuyormu okuyorsa nasıl yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler

ben okutamadım kardeşim daha doğrusu okutor ama zil düdük gibi sesler çıkıyor style works diyorlar yapıyorum ama olmuyor:(:(

ben okutamadım kardeşim daha doğrusu okutor ama zil düdük gibi sesler çıkıyor style works diyorlar yapıyorum ama olmuyor:(:(

disketten yükleyince farklı usb den yükleyince farkı olabiliyor..ikisini de deneyin..olmadı drum kiti değiştirin..tüm g600 ritimlerini okur...

drum kitleri nasıl değiştiriyoruz peki??? bukonuda yardım edermisiniz!..