• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok Yakında GW8/EXR40-46or/EM55or Rtim Setim Ücretsiz Olarak Sizlerle

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Tüm müzisyen arkadaşlara selamlar..

Özellikle forumlardaki GW-8 tepkilerden yola çıkarak (10 ritimlik) günümüze uygun bir set hazırlıyorum şu sıralar. En azından arkadaşlarımızı yarı yolda bırakmadığımızı kanıtlamak isterim.

Bu set benim kendi yapacağım settir, Roland Türkiye ile alakasız, tamamen kendi imkanlarımla yapacağım birşeydir.

Demoları çok yakın zamanda hazırlayıp yollayacağım, aynı şekilde ritimleri de öyle.

Yeni yılınız kutlu olsun, sevgilerle.

Cevap: Çok Yakında GW8/EXR40-46or/EM55or Rtim Setim Ücretsiz Olarak Sizlerle

Ömer üstad;

İnan ki bundan daha güzel bir yılbaşı hediyesi olamazdı. Şahsım adına haberi bile yetti 2013'e güzel bir başlangıç olmaya. Gw-8 kullanıcılarını düşünerek böyle bir işe niyetlenmen bile çok şık bir hareket. Şimdiden eline emeğine sağlık.

Nacizane tavsiyem veya isteğim diyelim şudur;
Snare'leri sağlam, perküsyonları nispeten az olan, akumpanyaları (bassline hariç) biraz daha geri planda olan sade temiz ritimler. Bence gw-8 cilerin ihtiyacı olan budur. Zaten daha önce yazdığın ritimlerle perküsyona doyduk, bu konuda fazla eksik olduğunu düşünmüyorum. Önceki ritimlerin içinde bu vesile ile teşekkür etmiş olayım.

Saygılar & sevgiler.
Volkan.

Roland g600 soundu taşımayan ritmler olursa çok makbule geçer bide gereksiz effectler vs bence ritmlerin tadını kaçırıyor...

Aletin sound'u belli, öyle G600 vs diyerek bitirmenize gerek yok. Elimden geleni yapmaya çalışacağım, sonuçta ücretsiz ve tamamen gönüllü olarak yapacağım bir çalışma olduğu için bu tür yorumlar boş yere moralimi bozuyor.

once,bugune kadar yapmis oldugunuz butun calismalar icin sonsuz tesekkurler,sizin yazdiginiz ritimler olmasa ne yapacaktik bilmiyorum,rolandcilar icin aldiginz bu karara sahsim adima cok sevindim nacizane fikrim korglardaki 4-4 turku 4-4 oriental ritimleridir,ve wahde ritimlerinde darbukayi daha fazla kullanmanizdir,umarim dikkate alirsiniz,basarilar dilerim,sabirsizlikla bekliyoruz........

Ritimlerle ilgili istekleri not ediyorum merak etmeyin. Ancak ritim sayısının 10 adet olduğunu unutmayın. (Zamanla daha fazlasını yazabilirim ancak bu zaman diliminde sizlere sadece bu kadarını sunabilirim.)

Çok Güzel Haber Hocam Allah Kolaylık Versin.

Şuan ki ritim listesi:

1-Çiftetelli
2-Misket
3-Oryantal

4-Halay2-4
5-Roman9-8
6-Karadeniz7-8

7-Turku4-4
8-
9-

10-

İstekleri bekliyorum.

Slow tr, pop tr, halay davul olabilir. Davul halayda ayaklara göre ters vuruşlar olabilir.
Kolaylıklar dilerim.

çok tşk.emeğine sağlık